12 Kleine wasjes, grote wasjes, stop ze in je ...wasmachine! I i Als afsluiter van de buitencompetitie moesten we tegen SVSHl. Door de vele bakken regen die uit de lucht kwamen vallen, stond de wedstrijd in het teken van vele buitensporige slippertjes. Wij bleken hier echter minder moeite mee te hebben dan onze tegenstanders. Alhoewel de eerste treffer op naam van SVSHl kwam, was het daarna SVOC'Ol wat de klok sloeg. De gelijkmaker kwam uit handen van Joan, die vrij kon doelen na een goed uitgespeelde actie van Winke. Kerstin wist ons daarna van afstand op een 1-2 voorsprong te brengen. Sindy deed hier een schepje bovenop door middel van een afstandsschot. De 1-4 en 1 -5 kwamen op naam van Joan, die op haar wenken bediend werd door haar vakgenoten. Met deze stand gingen we rusten. Verder gaan waar we de eerste helft waren blijven steken was ons doel de tweede helft. Misschien dat we dan ook ons feestavondpotje eens een keer dugtig konden spekken, Want dat was tot nu toe nog niet echt rijkelijk gevuld. Sindy had deze insteek goed begrepen en wist wederom van een grote afstand de bal door de korf te boren. Ook Lonneke K. liet zien dat ze over grote capaciteiten beschikt wat het afstand schieten betreft. Zij wist dan ook het T doelpunt voor ons te scoren. Nummer 8 werd in de boeken genoteerd achter de W van Willemssen, die haai' doorloopbal kon afronden met assistentie van Ellen. Het volgende doelpunt was voor onze tegenstander, die wij ook wel een pleziertje gunden. Maar daarna werden we weer meteen zakelijk en liet Lonneke K. wederom van afstand haar dame het nakijken (2-9). Dat we deze dag goed op schot waren bleek eens te meer toen ook Kerstin haar schot in de korf zag belanden. Ook SVSHl was aan het werken aan een gevulde feestavondpot, maar helaas ging het voor hen niet zo hard als voor ons. Zij tekenden de derde treffer aan. Joan bracht ons vervolgens met een doorloopbal op 3-11 en Sindy tekende onze 12e en voor deze dag laatste treffer aan door een afstandschot te scoren waar ze zelf van stond te kijken. Het was SVSHl dat uiteindelijk de eindstand op 4-12 bracht. Een sportieve wedstrijd, met de nodige hoogstandjes zorgden ervoor dat we zeer tevreden richting Casele konden rijden. Bij deze willen we Yvonne nog bedanken die ons de tweede helft kwam assisteren. Haar goede spel werd net niet onderstreept met een treffer, maar haar visitekaartje heeft ze zeker in Somerheide afgegeven. De wasmachines hebben overuren gedraaid, maar kunnen net als wijzelf twee weken rusten voordat we onze come-back in de zaal maken. J Wij hopen jullie dan ook 18 november te mogen begroeten, voor plaats en tijd, kijk in de Schans! Groetjes Reebikkel f 't Piep vrieshuis, uw winkel voor de lekke r s te diep vriesprodukten! mm 13.00 lel 18.00 u. Dinsdaa t/m vrijdag: 9.00 lot 12.00 u en van 13.00 lot 18.00 u. Zaterdag: 9.00 lol 17.00 u. Aanbieding geldig l/m 13 november o.$. KvK KvKv.vK .Vi' Diepvrieshuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 14