-14- nadat hij op de vorige slachtplaatsen nogal wat borrels gedronken had, bij Sef Heidens. Sef had zijn vetgemeste varken al apart gezet en nam Wiel mee naar het hok. Enigszins onvast op zijn benen staand bekeek Wiel het goedgevormde dier en vroeg: "Welke van de twee moet ik hebben, Sef Ook deze anekdote is historie. Kent u ook van dit soort grappige historische verhaaltjes Schrijf ze a.u.b. voor ons op en speel ze aan ons door. Rabobank Van 8 tot en met 26 oktober biedt de Rabobank weer Ledencertificaten aan. Daarmee krijgt u in principe een hoger rendement dan op een staatslening. En bent u verzekerd van een solide investering. Voor meer informatie kunt u terecht op rabobank.nl of bij uw lokaJe bank. Heeft u uw geld al veilig geïnvesteerd? www.rabobank.nl Midden in de samenleving richting heemfcunötg «Öenootscfja 1Ca5tenrqy j L u krijgt meer rendement bij uw bank Rabobank ledencortiflcaten N.V. is een Beleggingsinstelling die beschikt over oen vergunning van De Nederlandsche Bank N.V. op grond van de Wet toelicht beleggingsinstellingen, ledore lokale Rabobank en bepaalde onderdelen van de Rabobank Groep «Ijn als erfecteninstelllng aan te merken en als «odonlg geregistreerd bij de Stichting Toezicht Effectenverkeer te Amsterdam. Raadpleeg het prospectus voor u inschrijft, deze is kosteloos verkrijgbaar bij uw lokala bank. Da waarde van uw belegging kan fluctueren on In het verleden behaalde reiulteten bieden geen garantie voor de toekomst. T

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 14