9 IN MEMORIAM - LOUIS KURVERS Donderdag 20 september ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze erevoorzitter Louis Kurvers. Louis was een welbespraakte man die op en top een sportvriend was. In totaal is Louis 13 jaar voorzitter van R.K.S.V. D.I.S geweest en 10 jaar lid van de sportstichting Oirlo - Castenray. Voor de totstandkoming van het sportpark Heesakker heeft Louis veel pionierswerk verricht waar we nu nog steeds gebruik van kunnen maken. Het niet doorgaan van de fusie tussen beide sportverenigingen uit Oirlo en Castenray in 1974 was een grote teleurstelling en daar heeft Louis veel moeite mee gehad. Ook bij de oprichting van de korfbalafdeling is hij heel nauw betrokken geweest en toen het in 1977 een feit werd dat ook de meisjes en dames actief bij de vereniging konden gaan sporten was hij daar erg trots op. Louis was ook de man die al heel vroeg een taakverdeling opzette voor de bestuursleden en de structuur van toen wordt nu in grove lijnen nog altijd toegepast. Voor de verdiensten die Louis voor de voormalige sportvereniging D.I.S. gehad heeft, werd hem tijdens het 50 jarig jubileum van deze vereniging de zilveren NKS waarderingsspeld uitgereikt. Tijdens de algemene ledenvergadering in 1979 werd Louis voorgedragen en benoemd tot erevoorzitter, deze eer werd in de 74 jarige DIS geschiedenis nooit aan iemand anders toegekend. Het was niet alleen de sportvereniging waar Louis actief in was maar ook veel andere verenigingen in Oirlo hebben van Louis zijn kwaliteiten gebruik mogen maken. De fusievereniging SVOC'01, waarvan Louis het oudste lid was, had een plaats in zijn hart ingenomen en hij vond het erg jammer dat hij de eerste competitiewedstrijd niet kon bijwonen. Hij was graag aanwezig geweest bij de eerste algemene ledenvergadering, maar zijn gezondheid liet het helaas niet toe om hierbij aanwezig te kunnen zijn. Louis zal in de fusievereniging blijven voortleven als een grote sportvriend. Wij wensen zijn vrouw Nelly, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden SVOC'01 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221 Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen Gerrit Arts uitvQortverzorgi ng

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 9