- 17- FANFARE "DORPSKLANK" OUD PAPIER INZAMELEN Handboogschutterij „De Batvieren"Castenray. Op donderdag 27 sept. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals gewoonlijk weer om 20.00 uur. Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Kun je niet, meld je dan af bij P. Arts, tel.571525. Oud papier 29 sept. a.s.: Op zaterdag 29 sept.. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Nelly Emonts, Piet Direks en Sandra Classens. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Agenda: 29 sept. Oud papier door Nelly Emonts,Piet Direks en Sandra Classens. 27 okt. Concert te Grathem. 20 dec. Kerstconcert in Schuttersveld. Op zaterdag 29 september a.s. staat er bij Piet Arts aan de Tunnelweg weer een container klaar, waar iedereen in Castenray zijn oud papier kan inleveren. Vanaf tot 10.00 -12.00 uur kan iedereen zich op een milieuvriendelijke manier ontdoen van zijn oud papier. Gewoon doen!!! Ned Limburg - Belg Limburg. Zondag 23 sept is op de banen van de Batavieren-treffers te Weert de Semi interland _X verschoten tussen de beide Limburgen. In het herenteam van Ned Limburg schoot Jan Vollenberg mee, en hij behaalde een score van 449 punten in 50 pijlen. Dinsdag 2 October trainingsavond deze begint om 20.00 uur. 1e ronde N.H.B. Beker. Vrijdag 5 October wordt op de banen van Diana te Venray, de eerste ronde van de N.H.B beker verschoten voor de eerste zestallen. Repetitie •naklank Jfan/bre J I I ctttenrw

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 17