16 Schier kansloze achterstand wordt omgezet in winst SVOC3 - OOSTRUM 3 5-3 (1-2) Nottelman Rijschool Venray Auto-en motorrijschool Vanaf 10 dagen het rijbewijs Nottelman Rijschool Gratenstraat 7, Venray Tel. 0478 584359 Doelpunten: 10. Oostrum 0-1; 18. Oostrum 0-2; 39. Luc Strijbos 1-2; 49. Harold Jacobs 2-2; 57. Björn Vroemen 3-2; 64. Frank Weijs 4-2; 73. Oostrum 4-3; 81. Luc Strijbos 5-3. Toeschouwers: 22. Gele kaart: 60. Oostrum, wegens herhaaldelijk neerleggen tegenstander. Opstelling: Dave Clephas; Emiel Evers, Freek Wismans, Harold Jacobs en John Marcellis; Frank Weijs, Robert Michels en Paul Thissen; Marcel Dinghs, Björn Vroemen (76. Gijs Dinghs) en Luc Strijbos. Door KEES JANSMA SVOC heeft voor de derde keer op rij de wedstrijd winnend afgesloten. Even leek het er niet op dat dat zou gebeuren. Na een flitsend begin nam Oostrum een 2-0 voorsprong. Ut derd was nergens. Geen enkel duel werd gewonnen en Oostrum heerste over de fusieclub. Na 20 minuten keken de SVOC-ers tegen een 2-0 achterstand aan en niets leek er op dat moment op dat die achterstand kleiner zou worden. De fanatieke start werd door Oostrum niet volgehouden en langzaam kwam SVOC terug in de wedstrijd. Het mocht zelfs denken aan een aanval. Vlak voor rust waren de krachtsverhoudingen ongeveer gelijk en Luc verkleinde de achterstand. Hij werd diep gestuurd en verschalkte de uitkomende keeper met een prachtinge lob over 35 meter. In de rust refereerde leider Classens aan de wedstrijd tegen Wanssum waar een zeer goede eerste helft gevolgd werd door een veel mindere tweede. "De tweede helft van vorige week hebben we nu gehad, we beginnen dadelijk aan de eerste helft," aldus Classens, die dus een goede tweede helft eiste. Wonder Het wonder van de Heesakker geschiedde. Na rust scoorde SVOC zowaar drie maal in 20 minuten. Eerst schoot Harold een vrije trap hard langs de muur via de vingertoppen van de keeper in het uiterste hoekje. Daarna scoorde Björn door alleen voor de doelman een hoekje uit te kiezen. De derde treffer was een afgeslagen voorzet die door Frank doeltreffend werd afgerond. Het felle Oostrum van de eerste helft was ver te zoeken. Kansen werden nog amper gecreëerd. Toch leek het nog even spannend te worden toen Oostrum de 4-3 liet aantekenen. Luc maakte aan de droom een eind door nonchalant een vrije trap snoeihard in de kruising te deponeren. Afschuw Door deze winst consolideert het derde elftal een plaatsje bij de eerste vijf. Handhaving hiervan zal geen makkelijke opgave zijn. Komende zondag staat de kraker tegen Geysteren 1 op het programma. Spelers van het toenmalige tweede elftal van SVC zullen met afschuw terugdenken aan de laatste wedstrijd van vorig jaar, toen tegen datzelfde Geysteren de strijd om het kampioenschap verloren werd. Tijd voor revanche dus. op het sportpark in de bossen van de Baron. LID RIJSCHOLEN': Derde elftal toont veerkracht BOVAG

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 16