-5- Basisschool 'De Stek' Bezoek algemeen directeur De algemeen directeur, mevrouw Yvonne Raaijmakers, is afgelopen maandag op bezoek geweest. Twee maal per schooljaar komt zij op iedere school van het SKPOV voor een monitoringsgesprek met de directeur. Hierbij wordt gesproken over de onderwijskundige ontwikkelingen van de school, de personele organisatie en het beheer. Vragen die aan de orde komen zijn bijvoorbeeld: Welke scholing vindt er plaats? Hoe is de stand van zaken met betrekking tot het arbobeleid? De financiële stand van zaken e.a. Kennisnet Ons netwerk is geïnstalleerd. Enkele kinderen uit basisgroep 4 hebben al op het kennisnet gesurfd. Wij zijn begonnen met aanmaken van de e-mailadressen voor de kinderen van de groepen 5 tot en met 8. Vrijdag tijdens de studiedag krijgen de leerkrachten instructie aangaande het netwerk en kennisnet. Synthese en vrijwilligerswerk Vanuit de stichting Synthese hebben afgelopen dinsdag een vijftal mensen vrijwilligerswerk gedaan op 'De Stek'. De tuin is daarbij opnieuw een keer geschoffeld en bijgewerkt. Vrije dag kinderen Vrijdag 21 september hebben de kinderen vrij van school. De leerkrachten hebben dan een studiedag. De studiedag staat in het teken van een viertal onderwerpen, te weten: het ontwikkelingsplan 't jonge kind, handelingsgerichte procesdiagnostiek, rekenen en nascholing ICT. Kiedinpinzameiing De inzameling van kleding is vrijdag 28 september. U kunt de zakken kleding en schoenen 11?(ook van fami,ie en buren) op donderdag na schooltijd en vrijdagochtend voor schooltijd brengen naar basisschool 'De Stek'. Laken, dekens, gordijnen en handdoeken worden ook ingezameld. De opbrengst komt ten goede aan de leerlingen van onze school. Tevens komt een gedeelte van de opbrengst ten goede aan het Ronald McDonald Kinderfonds in De Bilt. Telefoonketen Binnenkort ontvangt u via uw kind een telefoonketen van de groep, waarin hij of zij zit. Bij eventuele calamiteiten zetten wij deze telefoonketen in gang. Laatst gebeurde het dat de schoolbus van groep 7/8 veertig minuten vertraging had. Het is dan fijn om ouders snel te kunnen inlichten. Mede daarom deze telefoon keten. Team basisschool 'De Stek' x

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 5