-18- Handboogschutterij De Batavieren Castenray i Collecte Kankerbestrijding. De jaarlijkse collecte van de Nederlandse Kankerbestrijding Koningin Wilhelmina Fonds heeft in Castenray 711.85 gulden opgebracht. De organisatoren van de collecte bedanken alle voor hun bijdrage. Speciale dank gaat uit naar de collectanten, zij hebben zich geheel belangeloos ingezet voor dit goede doel. Semi Interland Ned Limb - Belg Limg. Deze semi interland wordt zondag 23 september verschoten op de banen van de Batavieren treffers te Weert, Jan Vollenberg schiet mee in het Ned Limburgs team succes Jan. Toernooi St. Hubertus Merselo. r Dinsdag 25 september nemen we deel aan 't toernooi van St. Hubertus te Merselo, de wedstrijdcommissie rekent op u deelnamen, we vertrekken om 18.45 uur. Maak eens kennis met de Handboogsport. Vrijdag 21 september hebben wij een avond waarop u eens kennis kunt maken met het Handboogschieten er hebben zich al een aantal personen aangemeld voor deze avond, wij verwachten dan ook dat deze personen om 20.00 uur aanwezig zullen zijn in Café Het Doelhuis, we verwachten dat de leden ook zoveel mogelijk aanwezig zullen zijn. Verder een fijne avond. In café Hesen zijn weer diverse jassen blijven hangen. Is één van deze jassen van u, haai hem dan snel op, want volgende week gaan ze allemaal mee met de kledingactie. Jac en Truus We willen nogmaals alle hondenbezitters erop wijzen dat de speelveldjes niet gebruikt moeten worden als hondentoilet. Laat uw hond uit op de daarvoor geschikte plaatsen. Eigenaren van loslopende honden zullen hierover persoonlijk worden aangesproken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 18