12 Overtuigende winst op reserves Wanssum door fans luid bejubeld WANSSUM 2 - SVOC 3 1-5 (0-3) Aannemersbedrijf Zegers-Wismans B.V. Telefoon 077 - 3987514 Fax 077 - 3987619 Doelpunten: 5. Björn Vroemen 0-1; 27. Marcel Dinghs 0-2; 41. Robert Michels 0-3; 56. Wanssum 1-3; 87. Marcel Dinghs 1-4; 90. Paul Thissen 1-5. Toeschouwers: 16. Opstelling: Dave Clephas; Emiel Evers, Freek Wismans, Harold Jacobs en John Marcellis; Frank Weijs, Robert Michels en Jos Heidens; Marcel Dinghs, Björn Vroemen en Gerrit Loonen (64. Paul Thissen). Door KEES JANSMA Afgelopen zondag stond de wedstrijd tegen de reserves van Wanssum op het programma. Op het door de regen altijd drassige, lastig bespeelbare veld werd op basis van een goede eerste helft een overtuigende overwinning behaald. SVOC startte furieus. Na slechts vijf minuten tekende Björn de eerste treffer aan. Hij zag hij de keeper ver voor zijn doel staan en krulde de bal vanaf zo'n 25 meter via de onderkant lat in het doel. Door een sterk spelend middenveld kreeg de aanval veel bruikbare ballen. De Wanssum-goalie lag constant onder vuur en moet in de nacht vanzondag op maandag badend in het zweet wakker zijn geschrokken door een zoveelste SVOC-nachtmerrie. Na een klein half uur bouwde ut derd de voorsprong uit. Van een fanatiek spelende Gerrit kreeg Marcel een pass op maat waardoor deze alleen vrij voor de keeper kwam. Wat hij vorige week niet klaar kreeg, lukte deze keer wel. Hij omspeelde de keeper en scoorde. Voor rust nog kreeg Wanssum de nekslag door een actie van Robert. Hij pingelde zich vast in het strafschopgebied maar door een Kanu-achtig schot verschalkte hij toch de keeper. Dip In de rust waarschuwde leider Marcel Classens voor de eerste vijf minuten na rust. Toch begon SVOC slap aan de tweede helft. Classens had deze dip toch verwacht: "Wat wil je. een 3-0 voorsprong. Dan wordt je bijna automatisch iets minder alert." In de zwakke periode van ut derd kreeg Wanssum mogelijkheden om tegen te scoren. Na de eerste treffer had het zelfs kansen op de aansluittreffer, maar gelukkig werden deze niet benut. SVOC herstelde zich en creëerde weer een overwicht. In de laatste vijf minuten werd dit in doelpunten uitgedrukt. Eerst scoorde Marcel met een stiftje over de keeper heen. Langslaper Paul drukte Wanssum nog verder in de rode cijfers door een dieptepass snoeihard voorbij de keeper tegen de touwen te schieten. Victorie Assistent-scheidsrechter Henk Arts had in de tweede helft gemengde gevoelens gehad: "Bij de 1-3 stand maakte ik me zorgen. Het was zaak dat het vierde SVOC doelpunt viel." De volgende wedstrijd is een thuiswedstrijd tegen Oostrum. Als ut derd deze wedstrijd winnend kan afsluiten, handhaaft het zich mooi bij de bovenste vijf. Leider Classens: "De doelstelling dit seizoen was om in het eerste rijtje te eindigen. Ik denk dat we nu mooi op schema liggen. We kraaien niet te hard victorie want er komen nog zware wedstrijden die we kunnen verliezen." SVOC 3 begint thuis om 11.45 uur. Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. - stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk Vraag vrijblijvend inlichtingen Beekstraat 7 5961 EC Horst. SVOC 3 maakt sprong op ranglijst A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 12