Rode lantaarn voorlopig afgewend SVOC3 - TOP 2 4-3 (1-2) Nog even nagenieten van die mooie zomer Wij verkopen nu ook boerderij ijs van Hoeve Willem III uit Helenaveen. m O vivo Food, Heesweg 9, MeerloJi® 0478 697271 Doelpunten: 8. Björn Vroemen 1-0; 28. TOP 1-1; 40. TOP 1-2; 47. Robert Michels 2-2; 75. Paul Thissen 3-2; 76. TOP 3-3; 88. Paul Thissen 4-3. Toeschouwers: 31. Door KEES JANSMA Al na één wedstrijd stond de slag om de rode lantaarn op het programma. Tegen TOP uit Tienray werd gestreden om de alom gehate laatste plaats. SVOC leek geleerd te hebben van de slechte wedstrijd van vorige week. Al snel werd de TOP-goalie onder vuur genomen. Na een kleine 10 minuten wierp het beginoffensief de eerste vrucht af. Een vrije trap werd door Björn onberispelijk langs de muur buiten het bereik van de keeper in de linkerbenedenhoek geknald. De voorsprong was dik verdiend en Tienray leek klaar om ingeblikt te worden. Gedurende de rest van de eerste helft kwam dit echter helemaal niet uit. Tienray herstelde en kwam zowaar op voorsprong. Één keer was de spits iedereen te snel af en één doelpunt viel na uit een hoekschop. Leider Classens vond dat het elftal tijdens die periode veel te slap voetbalde; "ik heb bijna geen goede pass gezien en kwam er al een aan, dan was dat bij de tegenstander in de voeten." Droomstar! De tweede helft begon met een droomstart. Al na twee minuten had Harold een geniale pass in huis. Vanaf eigen helft leverde hij een loepzuivere vrije trap af in de voeten van Robert welke ter hoogte van de penaltystip stond. Hij wist wel raad met dit balletje en bracht SVOC op gelijke hoogte. Na goede tot zeer goede kansen gemist te hebben, kwam SVOC eindelijk weer op voorsprong. Paul kreeg de bal ongeveer 20 meter voor het doel, gooide er twee, drie scharen uit en scoorde met een schot in de kruising. Lang plezier had de thuisclub niet van die schitterende doelpunt. Al één minuut later kwam TOP, weer uit een hoekschop, op gelijke hoogte. De wedstrijd bleef spannend tot het eind. Beide ploegen kregen mogelijkheden om de volle winst naar huis te nemen. Net voor het laatste fluitsignaal van een warrend leidende scheidsrechter, kreeg Paul het weer op z'n heupen. Hij werd diepgestuurd, kapte zijn tegenstander uit en scoorde de bevrijdende vierde treffer net voordat hij onder het gras geschoffeld werd door een keeper verdediger combinatie van de tegenstander. De laatste minuten werd deze voorsprong simpel vastgehouden en de eerste competitie-overwinning van ut derd was een feit. Mooi Assistant-scheidsrechter Henk Arts was duidelijk over de wedstrijd. "Deze overwinning is niet mooi maar wel bijzonder nuttig. Drie punten in de knip," aldus Arts, die net hersteld was van een feestavondblessure. "De spelers moeten nog steeds aan eikaar wennen maar er zit duidelijk progressie in. Verder waren we vandaag voor het eerst bijna compleet. Vanaf volgende week zijn alle spelers weer beschikbaar en zal snel een stabiel derde elftal ontstaan," deed leider Classens een duit in het voorspel-zakje. Voor heerlijke streekproducten. Als cadeaupakket al vanaf 25,00. Zelf samengesteld of door ons verzorgd. Ook in uw eigen mand of schaal. Geopend dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 10.00-16.30 uur. Daarbuiten na telefonisch overleg *- Derde elftal wint degradatieduel r

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 8