6 Effectiviteit Oostrum luidt verlies in Wij willen ook kermis Oostrum 2 - SVOC'Ol 2 4-1 Gevraagd (tijdelijke) POETSHULP Telefoon 0478 579027 Doelpunten: Xavier Weijs 1 Toeschouwers: 35 Opstelling: Roel Hoeijmakers, Niek Houwen (Bas Geerets), Fabian Voermans, Bart Emonts, Bas Manders, Sjoerd Joosten (Bas Custers), Rutger Bosch, Xavier Weijs, Johan Craenmehr, Ted Lenssen en Thijs Arts. Nieuwe sportaccomodatie Met een goed gevoel, overgehouden aan vorige week, reden we richting het nieuwe sportcomplex van Oostrum. Met in het achterhoofd dat de meeste Oostrummers een grote kater te verwerken hadden. We hoopten dat deze kater na de wedstrijd nog groter zou zijn. MAAARUÜ We begonnen sterk aan de wedstrijd, dat resulteerde in een doelpunt in de eerste minuut. Vanuit een geraffineerde vrije trap van Sjoerd Davids scoorde Xavier Kluivert door de bal gericht in de rechterbovenhoek te plaatsen. 20 minuten lang had SVOC'Ol 2 de overhand maar Oostrum zette steeds meer druk en begonnen op alcohol te lopen. Vanaf deze eerste periode kregen we les in effectief "oetbal. Twee keer vergaten we om goed te verdedigen en twee keer maakte Oostrurn daar dankbaar gebruik van door deze kansen koelbloedig af te maken. De tweede goal viel wel zeeeer ver in de blessuretijd. Nadat we in de rust genoten hadden van een lekker bakkie thee en een heerlijke behandeling van onze nieuwe masseuse, gingen we goed van start en waren duidelijk beter dan Oostrum. Helaas viel een nog zatte Oostrummer over zijn eigen dikke teen en kreeg tot ieders verbazing een penalty mee. Roel werd bedwelmd door een ontzettende alcoholdamp en zo prijkte er 3-1 op het scorebord. Deze klap van 3-1 kwam het twed niet meer te boven. Na een corner waren Bas en Bas en Bas afgeleid door enkele fraai uitgedoste dames langs de kant. Na wat pingpongspel kon Oostrum opnieuw scoren. Of de Bassen na de wedstrijd bij de dames nog gescoord hebben dat blijft tot op heden het bestbewaarde geheim van SVOC'Ol 2. Snel vergeten deze nederlaag en zorgen dat we volgende week weer met volle moed en inzet kunnen beginnen aan een wedstrijd tegen EWC 2. Jawel! Well is welliswaar wellkom en met gewelldig spel hopen we dan met 3 punten Well vaarwell te zeggen als ze weer over de Maas gaan. Achtergrondinformatie Het kampioensfeest van SVOC'Ol 2 is één week opgeschoven door deze nederlaag. Heren spelers koop maar vast een bermudabroekje en een leiderigblousje, sorry een fleurig blousje want als er zoveel te laat komen elke week dan gaan we met de feestavond naar Hawaii. Leiders Twan: Verdiende nederlaag omdat tegenstander slimmer en overtuigender speelde. Dit was een goede les. Giel: Jongens, jammer hard gewerkt. Volgende keer beter. Prognose volgende week: Denny Wismans SVOC'Ol 2 - EWC 2 One Roel Two Fabian Trio Bart voor 3 uur per week 3 - 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 6