4- R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray In reactie op de algemene ouderavond In overleg met de schoolarts, mevrouw Ineke Heitling, houden we ons aan de procedure met betrekking tot de controle op hoofdluis, zoals we hebben afgesproken. Daarbij is de afspraak dat de leerkrachten de kinderen daags na iedere vakantieperiode controleren. Met betrekking tot de besmetting met krentenbaard, blijft het van belang om ais ouders en als school alert te zijn. Hygiëne en onmiddellijke behandeling zijn daarbij erg belangrijk. De voorzitter van de ouderraad heeft de toezegging gedaan dat de ouderraad het proces rondom de schooldagen met de kermis zal evalueren. Hiervan zal verslag worden gedaan aan het team van 'De Stek'. Het was voor ons een zeer aangename verrassing toen op het einde van de ouderavond bleek dat de kopjes, schoteltjes e.d. keurig netjes waren opgeruimd. Daarvoor aan de betrokken ouders nog onze hartelijke dank. Computers Afgelopen week hebben we nog drie extra beeldschermen (Compaq) mogen ontvangen via een initiatief van een van de ouders. Daarvoor onze hartelijke dank. Afgelopen maandag werd de bekabeling voor ons netwerk afgerond. Donderdag 13 september begint de firma Actacom met het installeren van het netwerk. Tuinonderhoud en speelplaats Er is afgelopen zaterdag hard gewerkt rondom de school. De tuin en de speelplaats liggen er weer netjes bij. De contouren van de fietsenstalling zijn ook reeds duidelijk te zien. Het lijkt ons een zeer mooie parkeerhaven voor de fietsen te worden. Vereaderine tnedezessenschapsraad Maandag 17 september is de eerste vergadering in dit nieuwe schooljaar. Team 'De Stek' ■r RHÉ Maandag: 53.00 tot 18.00 u. Dinsdag t/m vrijdag: 9.00 tot 12.00u en van 13.00 tot 18.00 v. Zaterdag: 9.00 tot 17.00 u. Aanbieding geldig t/m 18 september a.s. X-X-X-MBflAS as t Diepvrieshuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 4