-24 5. Agenda en draaiboek B W bezoek 7. Sluiting AGENDA: gevraagd maar musicerende leden. Door de voorzitter is een artikel opgesteld voor in De Schans. Deze worden t.z.t. in De Schans gepubliceerd Besturen van Castenrayse verenigingen zullen de agenda en de uitnodiging voor dit bezoek schriftelijk ontvangen. 6. Rondvraag Er is nogmaals een vraag over de verlichting in het buitengebied. Hierover zal contact met de gemeente worden opgenomen Er wordt gevraagd om verbetering van de wegkanten in Klein Oirlo. Deze weg zou nog eens extra gevaarlijk worden nu de weg langs de Diepeling is gesloten. Dit plan voor grasbeton ligt al lange tijd bij de gemeente en door de dorpsraad kan hier verder niets worden gedaan. Worden er in het najaar nieuwe bomen worden geplant? Zo ja dan s. v.p. geen platanen in verband met de overlast van bladeren. We nemen hierover contact op met gemeente Venray. Op het bordje Gerrit Artsstraat staat een verkeerd jaartalWe zullen bij de gemeente informeren of hiervoor een ander gemaakt kan worden. Er is een klacht binnengekomen over nachtelijke overlast door thuiskomende discogangers. Er zouden diverse vernielingen zijn aangericht aan bomen, fietsen en ook auto's. Kan hierover de politie worden ingelicht. We geven het advies om bij herhaalde overlast persoonlijk de politie te bellen. De voorzitter sluit om 22.45 uur de vergadering. Hij wenst allen welthuis en een fijne vakantie Volgende vergadering: maandag 17 september a.s. Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 17 september 2001 in café Hesen te Castenray. Aanvang 20.30 uur. 1Opening 2. Notulen vergadering van 25 juni 2001 3. Verslag dorpsradenoverleg 11 juni 2001 4. Ingekomen stukken en mededelingen 5. Draaiboek B W bezoek; presentatie gemeenschapshuis "De Wis" 6. Rondvraag 7. Sluiting

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 24