15 L.V.B. (Zij-actief) Uitnodiging L.V.B. L.K.V. K.V.G. Samenwerkingsproject Dagindeling Bijeenkomst voor leden van L.V.B. L.K.V. K.V.G. Balans betaald werken en privé-leven. Zorg voor het gezin, je thuis en je werk bin tens huis. Hoe kun je dat allemaal doen zonder daarbij gefrustreerd te raken? Niet alleen vrouwen met kinderen, maar ook vrouwen met zorgtaken met betrekking tot hun partner en/of ouders raken min of meer overwerkt. Het speelt in alle levensfasen. Wat zijn precies de knelpunten? Wal zijn oplossingen? Wat zijn de financiële consequenties i.v.m. belastingen. Hierover organiseert de L.V.B. L.K.V.K.V.G. samenwerkings-Projectgroep Dagindeling vier maal de bijeenkomst Balans betaald werk en privé-leven van 20.00 uur tot 22.00 uur. Voor onze afdeling is de avond gepland op: Dindag 9 oktober in Meerlo Cafézaal 't Brugeind, Hoofdstraat 7c, te. 0478-691283. Programma: 20.00 uur Welkom 20.15 uur 21.15 uur De B.V. thuis Thuis is een onderneming. Mevr. M.A. Nogueras van O.F.A. Adviesbureau voor dagindeling spreekt over de balans tussen werk en privé. O.F.A. - Organisatie Familie Aanpak Pauze 21.30 uur Wat houdt het precies in als je gaat werken? Welke rechten heb? En wat zijn je plichten? Informatie door twee belastingdeskundigen. 22.00 uur Afsluiting. Deelnamekosten. Deelname gratis voor leden van L.V.B. L.K.V. K.V.G. Niet leden Fl. 7,50 (Te betalen in de zaal) Aanmelden t/m 25 september bij Roos Vul lings, tel. 571923. Indien u deze avond gaat bezoeken, wensen wij u veel plezier! Groetjes, het bestuur. i0vno efe^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 15