3 Basisschool 'De Stek' Kleur, win enstep met Fixet Prijsuitreiking Fixet Zonjergetie Castenray Oostrum Castenray Oirlo Castenray Oostrum Van harte gefeliciteerd Studiedagen WSNS Mariet en Louis hebben de studiedagen van WSNS bijgewoond. Voor hen waren het zeer zinvolle dagen, waarbij adaptief onderwijs centraal stond. Het belang van het werken aan zelfvertrouwen, het goed ondersteunen en het goed aansluiten bij de ontwikkeling van kinderen waren belangrijke thema's. Deze thema's komen voor het team weer terug op teamvergaderingen, maar ook op woensdagmiddag 10 oktober tijdens een gezamenlijke studiemiddag voor alle leerkrachten in ons samenwerkingsverband. Fietsenstalling De speelplaatscommissie is afgelopen zaterdag begonnen met de eerste aanzet voor de fietsenstalling van de onderbouw. Ouderhulo rondom 'De Stek' Zaterdag 8 september wordt er door ouders gewerkt in de schooltuin en op de speelplaats. Namens het team is Ria Sonnenberg aanwezig. Installatie Server Maandag 10 september wordt de laatste hand gelegd aan de bekabeling van ons netwerk. Donderdag 13 september wordt de server geïnstalleerd en is ons netwerk van computers klaar voor gebruik. In eerste instantie beginnen wij als team met een scholingsprogramma, waarna de kinderen stapsgewijs het netwerk en dus ook kennisnet het internet voor kinderen) gaan gebruiken. Vergadering ouderraad Dinsdag 11 september is er een vergadering van de ouderraad. Namens het team zullen Marcel en Louis aanwezig zijn. Team basisschool 'De Stek' Fixet Versleijen Oirlo hield de eerste drie weken van augustus een zomer-kleuractie. Vele kinderen leverden de kleurplaat in en deden mee aan de zoekpuzzel. Hieronder volgt een lijst van winnaars die bij Fixet Versleijen Oirlo een gloednieuwe step op kunnen halen. Anne Jacobs Ted Verhoeven Maxime Classens Silke Steeghs Ruud Seegers Jan Biermann Campagnestraat 1 Mgr. Hanssenstraat 8 Castelostraat 30 Hoofstraat 24 Horsterweg 33 Mgr. Hanssenstraat 31

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 3