Valse start derde elftal RESIA 2 - SVOC'013 6-1 (3-0) Gordijn en Tapijt centum Winkel aan huis Tel: 077-3061168 Math Janssen Rij dend De spelers van ut derd hadden zich de competitie ouverture waarschijnlijk anders voorgesteld. Tegen de reservespelers van Resia had het elftal van Marcel Classens weinig tot niets in te brengen. Binnen vijf minuten werd duidelijk dat er die dag geen punten gepakt zouden worden. Als keeper Dave Ciephas niet zo op zijn hoede zou zijn gefeest, zou SVOC 3 een pak slaag met dubbele cijfers hebben gekregen. In de tweede heflt maakte tuc Strijbos na goed voorbereidend werk van een gedreven spelende Paul Thissen de eretreffer voor SVOC en zo het eerste doelpunt voor ut derd. Als verzachtende omstandigheid kan worden aangevoerd dat er slechts zes vaste derd-spelers in de basis stonden. De gaten werden opgevuid door jeugdspelers en spelers van het vijfde, overigens verdienstelijk. Volgende week mag SVOC het opnieuw proberen, ditmaal thuis tegen TOP 2. De club uit Tienray heeft ook eep valse start gemaakt, zij verloren de eerste wedstrijd met 8-2. Alle spelende leden van SVOC'01 zullen binnenkort een machtigingsformulier, via de leider of leidster, ontvangen. Dit om de verschuldigde contributie, via automatische incasso, af te kunnen laten schrijven. Het betreffende forrftulier dient daarna zo spoedigjwogelijk weer bij de eigen leider of leidster ingeleverd te worden. Leden die hier geen gebruik van wensen te maken dienen dit op het betreffende formulier aan te geven. De overige leden zullen het machtigingsformulier thuis ontvangen en kunnen en kunnen dit daarna inleveren bij: Erik Jakobs, Campagnestraat 1 Castenray of Jan Steeghs, Hoofdstraat 24 Oirlo Machtigingen van leden die lid waren van S.V.Castenray gelden nu ook voor SVOC'01 tenzij anders wordt aangegeven door betreffende leden. Alvast bedankt voof uw medewerking. P-S- Keuze aan huis ook s'avonds en in het weekend Doelpunten: 3. Resia 1-0; 15. Resia 2-0; 42. Resia 3-0; 60. Resia 4-0; 65. Luc Strijbos 4-1; 72. Resia 5-1; 89. Resia 6-1. Toeschouwers: 14.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 10