-15- WJCS Rabobank Venray Meerlo-Wanssum (0478)530300 Basisschool 'De Stek' Vragen Is er misschien een ouder die wil helpen met het verven van een spel op de speelplaats? Kinderen van groep 7/8 hebben namelijk een speelplaatsspel ontworpen, wat op de speelplaats kan worden geschilderd. Zou u kunnen helpen neem dan even contact op met Marcel. Is er misschien iemand die nog een beeldscherm voor een computer heeft, welke hij/zij niet gebruikt? Of zijn er bij het bedrijf waar u werkt door vervanging van computers beeldschermen over? Wij kunnen deze beeldschermen goed gebruiken en willen deze tegen een redelijk bedrag overnemen. Cadeautje.... 'De Stek' heeft een scanner geschonken gekregen van ouders uit Castenray. We sluiten deze scanner aan op een computer, die ook de kinderen mogen gebruiken. Zij kunnen dan foto's en tekeningen scannen voor bijvoorbeeld werkstukken, die zij maken. Studiedagen Volgende week donderdag en vrijdag hebben Mariet en Louis studiedagen in het kader van het project 'Weer Samen Naar School". Louis zal worden vervangen door Jacqueline. Tot slot Wenst het team van 'De Stek' u hele fijne kermisdagen toe! Rabobank Nieuwbouwpakket: nu met gratis opleveringskeuring t.w.v. f 418,- Als u een nieuwbouwhuis goat kopenmoet er van alles worden geregeld. Daarom biedt de Rabobank u het Rabobank Nieuwbouwpakket waarmee u in één keer alle woningzaken perfect regelt. Kiest u voor dit complete pakketdan krijgt u de opleveringskeuring door de "vereniging eigen huis "t.w.v. 418,- en het interieurboek van Jan des Bouvrie helemaal gratis. Meer weten? Maak vandaag nog een afspraak voor een adviesgesprek. Lekker wonen begint met rekenen en tekenen liliiiiJlui Uw nieuwbouwhuis is f418,- waard

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 15