-13- TENNISCL UB OIRLO - CASTEN RA Y Trainingsavond junioren Donderdag 23 augustus is de eerste trainingsavond weer gepland. De tijden zijn een kwartiertje verschoven, de le groep van 17.45-18.30 uur en de 2e van 18.30 19.15 uur. Venray Open Komend weekeinde wordt voor de 5e keer het Venray Open georganiseerd, een tennistoernooi waaraan alle kerkdorpen mee doen. Vanuit onze vereniging zal een team deelnemen in de D2/E klasse. Zij zullen op wij dag en zaterdag hun wedstrijden spelen op het tennispark van TC Rohde te Landweert Op zondag vinden de finalewedstrijden plaats op het tennispark van Vlakwater. Vanwege het le lustrum zullen er ook tal van andere aktiviteiten georganiseerd worden. Zo zullen junioren van alle verenigingen deelnemen aan een clinic welke wordt verzorgd door Nederlandse topspelers. Zie voor verdere aktiveiten de vermeldingen elders in het dorpsblad. Clubkampioenschappen In september starten de voorrondes van de clubkampioenschappen voor wat betreft, Heren enkel, dames enkel, mixed dubbel en junioren enkel. Het ligt in de bedoeling om de wedstrijden zoveel mogelijk op woensdagavond 5 12 en 19 september, en zaterdagmiddag (avond), 8 en 15 september, af te werken. De finalewedstrijden zijn gepland voor het weekend van 22 september. Opgave kan telefonisch tot 30 augustus bij Ine Theeuwen, 571812, of Ruud de Mulder, 571872. ERVAREN en een AANKOMENDE LOODGIETER/INSTALLAT1EMONTEUR Versleijen InstallatieTechniek BV Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf, dat onderdeel is van de \(#rsleijen Holding en installeren centrale verwarming, sanitair en ioodgieterswerk voor particulieren, bedrijven en in de woningbouw in Noord Limburg en Noord Oost Brabant. Door een gestage groei is ons service team aan uitbreiding toe. Wij zijn op zoek naar een m/v Wij bieden u: B Zeer afwisselend en zelfstandig werk. B Een ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. m Prima salaris ■- Diverse extra's. Wij vragen: B Ervaring alsJnstailatie monteur of wil hiervoor opgeleid worden B In bezit van rijbewijs BE. Ben je diegene die ons team wil versterken en ons bedrijf verder mee uit wil bouwen? Stuur dan je sollicitatiebrief naar: Versleijen Installatietechniek B.V., t.a.v. de directie, Castenrayseweg 14 5808 AG Oirlo Voor info bei 0478-571941 en vraag naar Paul Versleijen. Castenrayseweg 14,5808 AG Oirlo Tel. 0478-571941 Versleijen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 13