S.V.O.C. '01 afdeling korfbal BILJARTCLUB DE KETSERS Toernooi Beesel Aanstaande zaterdag is het dan zover, we vertrekken om precies half negen naar Beesel, zorg datje op tijd bent zodat we ook op tijd weg zijn, we vertrekken vanaf de Heesakker. Voor de kinderen wordt een bijdrage van f 7,50 gevraagd, ze moeten dit zaterdag gepast meebrengen. Ook wordt ervoor gezorgd dat voor zaterdag iedereen voorzien is van shirts en sokken. Wij vertrekken vanaf Beesel om 16.30 uur weer richting Sportpark de Heesakker; Denk aan lunchpakket en drinken!!! Shirts wassen. De shirts moeten natuurlijk ook gewassen worden, de bedoeling is dat ze om de bburt met de kinderen meekomen en dat ze dus om de beurt door de ouders gewassen worden. Afmelden. Als je een keer niet kunt met trainen of met een wedstrijd is het zaak dat je je op tijd afmeld, doe dit wel bij de goede persoon, dus voor een training bij de trainster, en voor een wedstrijd bij je leidsters. Korfbalsokken /voetbalkousen. Start competitie De competitie zal een week later beginnen dan in eerste instantie door de kring werd bepaald, nl. op 10 september a.s. Ouderenbiliart Programma week 35: donderdag 30-08 Ysselsteyn 2 - Castenray 1 dinsdag 28-08 Ysselsteyn 3 - Castenray 2 [Friture 't Klumpke Wegens omstandigheden zijn wij tijdens de kermis op maandag en dinsdag gesloten. Verder normaal geopend. Van 31 augustus t/m 13 september a.s. zijn wij wegens vakantie gesloten. Korfbal sokken: hiervoor is op de ouderavond een voorstel gedaan. Iedereen krijgt de kousen en de kosten ƒ10,40 worden automatisch bij de contributie afgeschreven. Onze excuses voor de foutieve weergeva van de vorige week in de dorpsbladen. Ook voor afdeling voetbal kunnen kousen besteld worden. De prijs is ook ƒ10,40. Ook hier kunnen die bij de leiders besteld worden. Zodat ze gezamenlijk ingekocht kunnen worden. Zelf kopen mag natuurlijk ook. M Lf.» *4 v IJl f t t- p. -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 11