-10- Grimeercursus Dinsdag 21 augustus jl. was de laatste les van de grimeercursus. Vier van onze leden hebben de cursus met veel plezier doorlopen. Het grimeerkoffer is al onder handen genomen en voor zover nodig aangevuld. Aanvang repetitie Op maandag 3 september beginnen we met de eerste repetitie. Elke speler wordt geacht het eerste bedrijf dan te kennen. De spelers worden om 19.45 uur in "De Wis" verwacht om een en ander klaar te zetten, zodat klokslag 20.00 uur begonnen kan worden.!!!!! Veel plezier en succes met de voorbereidingen van het toneelspel Onderneming voor Zorg en Welzijn Ben jij die nieuwe vrijwilliger voor Home-Start? Ben jij die vrijwilliger die één ochtend of middag in de week tijd heeft voor een gezin met jonge kinderen? Het gaat hierbij om een praatpaal, een luisterend oor, vriendschap, ondersteuning en gezelligheid. Opvoeden gaat niet altijd vanzelf. Soms zijn er periodes dat 't even niet wil lukken. Verhuizing, eehtscheiding, ziektes van kinderen of andere omstandigheden. Deze kunnen dan spanningen in het gezin geven, die het opvoeden extra moeilijk maken. Op zo'n moment zou je een steuntje in de rug goed kunnen gebruiken. Iemand die tijd en aandacht heeft voor ouders en kinderen, zodat ze de kans en de rust krijgen om er weer voor te gaan. Samen koffie drinken en praten, samen met de kinderen spelen, praktische hulp, er even samen uit. Net zoals die buurvrouw van vroeger, die er gewoon even voor je is. Heb jij een dagdeel per week tijd om vrijwilliger van Home-Start te zijn? Dan bieden wij je een voorbereidende cursus, interessant vrijwilligerswerk dat voldoening geeft, gezellige contacten met andere vrijwilligers, ondersteuning en begeleiding door de coördinator en een onkostenvergoeding. Wat wij van jouw vragen, is aandacht en tijd, positieve levenshouding en ervaring met kinderen, die je met iemand anders wilt delen. Geen diploma's, maar vooral begrip en inlevingsvermogen. Bel voor inlichtingen of een gesprek met Synthese Venray tel.: 0478-517317 en vraag naar Home-Start Jeannette Janssen of Karin Delissen Toneelgroep Vondel f

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 10