11 Basisschool 'De Stek' D Friture 't Klumpke Wegens omstandigheden zijn wij tijdens de kermis op maandag en dinsdag gesloten. Verder normaal geopend. Van 31 augustus t/m 13 september a.s. zijn wij wegens vakantie gesloten. Friture 't Klumpke Friture 't Klumpke Viering opening schooljaar Vrijdag 17 augustus houden wij onze openingsviering. Deze openingsviering heeft als thema 'samen'. Als team hechten wij grote waarde aan een gezamenlijke openingsviering. Het thema van deze openingsviering is gestoeld op de principes 'samen werken en elkaar helpen' 'Principes in ons onderwijs' De belangrijkste zin in onze schoolgids staat op bladzijde zeven. Hier wordt de missie van 'De Stek' omschreven. Hier staat in één zin, wat wij als team met het onderwijs op 'De Stek' willen nastreven. In deze missie schrijven wij over het belang van de ontwikkeling van zelfvertrouwen, zelfkennis en positief gedrag vanuit de principes van het katholieke geloof. Wat zijn die principes dan? Principes zijn een soort natuuiwetten. Ze waren waar in het verleden en blijven waar in de toekomst. Ze zijn waar in het westen, het oosten, het noorden en het zuiden. Ze zijn waar, onafhankelijk van onze mening. Eerlijkheid, respect, openheid, dienstbaarheid en vertrouwen zijn voorbeelden van principes. Door als leerkrachten ernaar te streven het goede voorbeeld te geven, proberen wij kinderen hierin te begeleiden. Het principe dat we centraal stellen op school is wat we de gouden regel noemen. 'Behandel elkaar zoals je zelf behandeld wenst te worden'. Verkeersbrigadiers In de schoolgids op bladzijde 25 staat vermeld dat de brigadiers 's morgens vanaf kwart over acht bij de oversteekplaats aan de Horsterweg staan. Dit is niet juist. Vanaf half negen zijn de brigadiers aanwezig. Nascholing rekenen team Als team starten we aanstaande maandag met een nascholingsprogramma rekenen onder leiding van Huub Reijkers van het BCO. Binnen dit programma krijgen we gericht les in een nieuwe rekenaanpak, het analyseren en diagnostiseren van rekenproblemen en wordt onze manier van lesgeven onder de loep genomen en begeleid. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 11