Met de juiste hulp weer aan de slag -10- Onder het motto "met de juiste hulp weer aan de slag", is vorig jaar een grootscheepse wervingscampagne van KLIQ in Zuidoost Nederland van start gegaan. Doel is om mensen uit de zogenaamde "stille arbeidsreserves" te motiveren om de eerste stap te zetten (terug) naar werk. Denk hierbij aan mensen zonder uitkering die al een tijd niet gewerkt hebben,de zogenaamde herintreders. Met deze campagne biedt KLIQ u de kans om uzelf te oriënteren richting werk of scholing. Er zijn zeker ook in Castenray mensen die om een of andere reden de stap naar werk niet zetten, maar dit eigenlijk wel zouden willen. Ze denken dat hun opleiding is verouderd, ze hebben zorgtaken, of denken dat ze geen kans meer maken gezien hun leeftijd, terwijl juist deze mensen vaak beschikken over talenten waar werkgevers om zitten te springen. Herkent u zich hierin neem dan vrijblijvend contact op met KLIQ via het gratis telefoonnummer 0800-0233345 Wat heeft KLIQ u te bieden professionele coaching naar werk zicht op eigen talenten en mogelijkheden zicht op banen en beroepen ook oriëntatiecursussen) mogelijkheden voor vakgerichte om- en bijscholing uitgebreid netwerk op de arbeidsmarkt specifieke arbeidskundige expertise blijvende (r)entree op de arbeidsmarkt Graag nodigen wij u uit voor een persoonlijk gesprek op het KLIQ-kantoor in Venray. Neem contact op met 0800-0233345 Binnenkort start een nieuwe banen- en beroepenorientatiecursus en een training sollicitatievaardigheden. Dromen van een baan of doet u er iets aan Kliq is een gespecialiseerd bedrijf voor talentontwikkeling en loopbaancoaching en komt voort uit Arbeidsvoorziening. KLI M

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 10