FANFARE "DORPSKLANK" Wij wens err iede reen een prettige vakantie RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Landelijke Rijvereniging en Ponyclub de Eendracht Castenray zal op zondag 29 juli a.s. een groots opgezette show organiseren met als hoofdact een wervelend optreden van het Nederlands trekpaard en Haflingers in diverse showelementen. Deze show is uniek in Noord-Limburg, mede gezien het feit dat deze show ruim 20 jaar geleden voor het laatst georganiseerd is. Op het programma staat o.a. een presentatie van diverse goedgekeurde dekhengsten, een mooie optocht met als thema "Het Verleden Herleeft" waarbij bij veel mensen de nostalgische sferen van de landbouw zullen herleven, en ook het "poprijden" zal zoals jaren geleden veel op wedstrijden gereden werd, staat op het programma Daarnaast zal een spectaculaire westernshow gepresenteerd worden waarbij veel snelheid en spektakel komt kijken. Het showterrein is gelegen aan de Castenrayseweg gekomen vanaf Venray en Horst neemt u in Castenray de afslag richting Oirlo/Oostrum, het terrein ziet u dan meteen achter het viaduct aan uw rechterhand liggen. De aanvangstijd van de show is 13.30 uur en zal om 17.00 uur afgelopen zijn, daarna zal er in de consumptietent nog muziek gespeeld worden. Kortom, een middag met amusement voor jong en oud PONYCLUB "DE EENDRACHT" Kringkampioenschappen pony's te Meerlo. Twee personen wisten le te worden en werden zo kringkampioen 2001Dit zijn: Marjan Cleven met Karona, dressuur klasse EM2 en Fieke Rongen met Naomi, dressuur klasse EM1. Fieke werd ook nog kampioen bij het springen klasse EB met Naomi. De verdere prijswinnaars: dressuur: Christel van Dijck met Casper S, 2e prijs klasse DL1 Springen: Wendy Nabben met Wilma, 2e prijs klasse BB Oud papier 28 juli a.s.: Op zaterdag 28 juli a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Eric Thielen en Hay Dinghs. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Agenda 28 juli 16 aug. Inzamelen oud papier door Eric Thielen en Hay Dinghs. Ie repetitie na de vakantie. for I ustenruy fanfare r».sklanl< CC!3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 9