-15- Handboogschutterij„ De Batavieren Castenray. A Stichting Jeugdwerk Castenrav Special Life Wij zoeken mensen met onder/overgewicht Die serieus willen aankomen/afvallen Nieuwsgierig? Overtuig U zelf Maak vrijblijvend een persoonlijke afspraak 0478 54 20 35 Batavierendas. Zaterdag 7 juli hebben we weer onze jaarlijkse Batavierendag, de personen die de gehele dag aanwezig zijn, zij worden om 16.00 uur bij Café Het Doelhuis verwacht, zoals gewoonlijk met de fiets. Voor de personen die er avonds bij komen zij worden om 20.30 uur verwacht bij Café Het Doelhuis, waar we de verdere avond door brengen. Wij wensen u een gezellige dag toe, namens de feestcommissie. Mededelins. - In de maanden juli en augustus staan er geen wedstrijden meer op het programma, of de wedstrijdcommissie moet nog een onderlinge verschieting organiseren voor deze periode. In deze periode gaan de trainingsavonden wel gewoon door, maak hier zoveel mogelijk gebruik van, het is een mooie gelegenheid om iets te proberen, de trainingen beginnen gewoon om 20.00 uur. Namens het bestuur en wedstrijdcommissie. Vrijdag 6 t/m maandag 9 juli: Doeweekend. Als het goed is heeft iedereen die meegaat deze week een boekje gekregen met alle informatie die nodig is voor het komend weekend. Als we iemand vergeten zijn bel dan even naar Steffan Weijs (571017). Zorg in ieder geval datje tussen 18.30 en 19.30 uur je bagage inlevert bij Jos Duijkers, Horsterweg 88. Dan zien we jullie vrijdag 6 juli om 11.00 uur bij de Wis! Zaterdag 1 september: Boer en Piloot bij de "Caselse Berg" Zondag 9 september: Kindermarkt in de Wis van 11.00 tot 14.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 15