19 Basisschool 'De Stek' Dankwoord en onze complimenten aan alle ouders Graag willen wij alle ouders van onze school bedanken voor hun bijdrage het afgelopen schooljaar. Beste ouders, hartstikke bedankt voor jullie inzet op diverse fronten. Wij zijn ontzettend blij met zoveel hulpvaardige handen. In de schooltuin, bij ondersteuning in de groep, bij klussen in de school, bij buitenschoolse activiteiten, maar ook met ideeën en kritische opmerkingen. Zo hebben we in Castenray ouderparticipatie in de vorm van actief meewerken in en rondom de school, maar zijn ouders ook partners in zaken die verband houden met de ontwikkeling van het onderwijs voor 'onze' kinderen. Samen zijn we zo onderweg en verantwoordelijk om de kwaliteit van het onderwijs te verbeteren. Ouders vervullen daarbij een belangrijke rol. Daarom onze complimenten aan u als ouders voor uw positieve en samenwerkende rol, die als voorbeeld dient voor de kinderen van 'De Stek'. Vrijwilligers en inwoners van Castenray Graag willen wij ook onze dank uitspreken aan de vrijwilligers die onze school helpen. Bij de administratieve ondersteuning, bij de kleine reparaties en herstelwerkzaamheden, bij de speelplaatscommissie en andere zaken, maar ook de mensen die op een of andere manier onze school steunen. Dus ook de inwoners van Castenray die steeds weer met goed gevulde kledingzakken naar onze kledinginzamelingen komen. Dat stukje behulpzaamheid en saamhorigheid wat kenmerkend is voor Castenray waarderen wij als teamleden zeer. Saamhorigheid en behulpzaamheid waar u allen trots op mag zijn. Wijziging schooltijd groep 3 In het nieuwe schooljaar werkt groep 3 op woensdagochtend tot 11.45 uur in plaats van tot 12.15 uur. De schooltijd tot 12.15 uur hadden we ingesteld in verband met de handenarbeidlessen, die door een van de leerkrachten werd gegeven. In verband met de terugloop van het aantal kinderen (teldatum oktober 2000) hebben wij het komende schooljaar minder formatie-uren. Het nieuwe schooljaar worden de handenarbeidlessen door de groepsleerkrachten gegeven. Fanfare op school Vrijdagmiddag 22 juni was de fanfare op school in de groepen 3, 4, 5 en 6. Het was een gezellig en leuk gebeuren. Na afloop konden de fanfareleden nog genieten van een stuk cake en een kopje koffie. Helaas liet de kwaliteit van de gezette koffie te wensen over. Een volgende keer maken wij dat weer in orde.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 19