I een kop koffie of een frisdrank Fl 9,50 UUUtn HM A V D^ol - 14- Mededelingen Ouderraad Basisschool de Stek Castenray Verslag vergadering ouderraad 19 juni 2001. (ham/kaas-, feta-, tonijn- of zalmsalade) tam ca je 1Opening. 2. Notulen vorige vergadering. Als vrije dag i.p.v. de kermis stond vermeldt 29 september, dit moet zijn 21 september. Hans heeft nog diverse reacties gehad van ouders over het niet vrij hebben met de kermis, hij heeft hun doorverwezen naar de dorpsraad. Brigadierschema is kompleet dankzij 2 ouders die 2x brigadieren, onze dank daarvoor. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. Info ontvangen van brandwondenstichting, onderwerp is te gebruiken voor een thema-avond. Onze vergeten sinasappels blijken nog de krant gehaald te hebben. Veel leuke verhalen en tekeningen ontvangen van de kinderen die we gaan gebruiken voor het jaarverslag. 4. Algemene punten. Verkiezingen, tot nu toe alleen nog maar afwijzingen van mensen waarop veel stemmen zijn uitgebracht. Hans blijft proberen. Vragenuurtje, volgend jaar gaan we dit combineren met de algemene ouderavond. Tijdens het algemene gedeelte kunnen ouders zowel vragen stellen aan het team als ook aan de ouderraad. 5. Punten onderwij steam. Formatieplan is gereed. Schoolkrant, besloten is om ermee te stoppen, het verkrijgen van kopij blijkt te moeilijk. MR heeft haar goedkeur gegeven om volgend jaar de eigen bijdrage voor de schoolreis te verhogen naar max. F 35,- vanwege gestegen kosten (vooral de bus). Laatste schooldag wordt doorgenomen, verschillende leden komen die dag helpen en natuurlijk is er een traktatie voor de kinderen van de ouderraad. 6. Rondvraag wat er verder ter tafel komt. Elly B. is er nog gedacht aan een schoolreisje voor groep 1 t/m 4? Dit wordt volgend jaar bekeken. Ria, wat doen we met de taakverdeling als we voor de volgende vergadering geen nieuwe leden erbij hebben? Lastig, afwachten hoe de zaken zich ontwikkelen. Pieter geeft nog uitleg over de Rode Kruis actie. Hans bedankt Angeline en Pieter voor hun jarenlange inzet voor de ouderraad. 7. Sluiting, volgende vergadering 11 september 2001. Pieter Snellen, secretaris Ouderraad, 22 juni 2001. y- de 2e kop koffie/thee gratis! Tuincafé Venray Langstraat 133 5801 AC VENRAY Tel. 0478-58 16 18 £eidig tot 1 december 2001 1 Salade naar keuze y: v actie x Bij inlevering van deze bon krijgt u

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 14