-13- FANFARE f 1 DORPSKLANK'f kl< lc ~l Instrumentenparade op basisschool "de Stek" op 22 juni j.l.« Op vrijdag 22 juni was er een instrumentenparade op basisschool "De Stek" in Castenray. Er was een presentatie in groep 3 en 4 en groep 5 en 6. De bedoeling van een instrumenten parade is om kinderen die geinteresseerd zijn in muziek, kennis te laten maken niet diverse instrumenten. Als er kinderen zijn die een instrument willen leren bespelen, kan men voor inlichtingen altijd bij ons of de muziekschool terecht Bierfeesten 24 juni j.l..i Afgelopen weekend hebben diverse leden meegeholpen op het bierfeest in Castenray. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor hun inzet. Bedankt Rondgang 28 juni 2001: Op donderdag 28 juni is onze jaarlijkse rondgang. Om 18.45 uur komen we bij de Wis bij elkaar en beginnen met een muzikale tocht door de bebouwde kom van Castenray. Daarna staat er een vrachtauto klaar waar we met zijn allen op kunnen. Zo zorgen we er voor dat ook de rest van ons dorp een muzikale noot te horen krijgt. We rekenen op ieders aanwezigheid.!!!! Oud papier 30 juni a.s.i Op zaterdag 30 juni a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Math Marcellis, Gertie Lucassen en Chantal Emonts. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Agenda 28 juni 30 juni 28 juli 16 aug. Rondgang, dit is de laatste aktiviteit voor de vakantie Inzamelen oud papier. Inzamelen oud papier door Eric Thielen en Hay Dinghs. le repetitie na de vakantie. an Op zondag 1 juli wordt op het terrein nabij de jachthaven te Wanssum wederom de jaarlijkse Luikse markt gehouden, een keigezellig evenement voor jong en oud, ditmaal nog groter van opzet dan voorheen. Meer dan 200 standhouders zullen hun leuke oude en gebruikte spullen aan de man brengen, dit alles omlijst met vele gratis attracties. Voor de kinderen is er een grote draaimolen en een luchtkussen. Het leuke hiervan is dat alle attracties gratis toegankelijk zijn. Het hele gebied rondom de jachthavenkiosk wordt volgestouwd met allerlei spullen van ieders gading. Naast deze grote markt en het vele amusement, is er live muziek en een sfeervol terras. De toegang voor de markt is f 4,50 voor volwassenen, kinderen onder geleide t/m 12 jaar gratis en tegen inlevering van het entreecoupon is gratis traktatie verkrijgbaar. De markt is geopend van 9-17 uur. caifenffly LUIKSE MARKT

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 13