Notulen openbare dorpsraadvergadering van maandag 28 mei 2001 gehouden in café Hesen te Castenray; aanvang 20.30 uur. 2. Notulen openbare dorpsraadvergadering van 23 april 2001 5. Gesprek met de voorzitter van Stichting De Wis 6. Rondvraag 1. Opening Sluiting Er is nog contact gehad met Staatsbosbeheer; de knuppelbruggentjes in de wandelroute worden niet aangepast. Er kan wel een bord worden geplaatst bij de ingang van de route, waarop wordt vermeld dat de route bij nat weer tijdelijk niet toegankelijk is. Alle voorradige vlaggen worden in orde gemaakt. Kermis: de Dorpsraad is niet alléén verantwoordelijk voor het geen vrij hebben van de basisschoolleerlingen tijdens de kermis. Ook het team en de ouderraad van De Stek zijn van mening dat er tijdens de kermis geen vrij meer hoeft te worden gegeven. 3. Dorpsradenoverleg 7 mei 2001 De notulen van deze vergadering zijn nog niet ontvangen. 4. Ingekomen stukken en mededelingen Brief gemeente Venray over de kermis; men is er in geslaagd om voor de volgende kermis toch een draaimolen te regelen. Bijeenkomst van de voorzitters van de dorpsraden gemeente Venray op 6 juni a.s. over de woonproblematiek. De rapportage van de zitbanken zal naar openbare werken worden gestuurd. Voortgang J.O.P.; een en ander verloopt naar wens. In week 23 zal de skatebaan worden geplaatst. Er zal een prijsvraag worden uitgeschreven, ledereen kan een leuke naam bedenken voor deze jongeren ontmoetingsplaats. Mart Kuypers geeft uitleg over het nieuwe beleidsplan van stichting De Wis. Tijdens het B W bezoek in oktober a.s. zal deze stichting een 30 minuten durende uitleg verzorgen hierover. Voor de septembervergadering zal het programma klaar zijn. Men ergert zich aan de paardenpoep op de openbare weg; misschien kunnen ruiters en amazones hieraan iets veranderen? Gewijzigde vergaderdata: 25 juni 2001 -17 september 2001 (i.p.v. 24) - 29 oktober 2001 -19 november 2001 (i.p.v. 26) Gevaarlijke stoepafstapjes aan de Horsterweg; hieraan zal pas iets veranderen als de gehele Horsterweg gereconstrueerd wordt. De voorzitter opent de vergadering om 20.30 uur en heet allen welkom 7. De voorzitter sluit de vergadering om 22.10 uur. Perfecte tijd! Volgende vergadering maandag 25 juni 2001; aanvang 20.30 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 5