Caselse Bierfeesten - zondag 24 juni 2001 Een enorm dorpsfeest met medewerking van Caselse verenigingen o.a ruiterclub - carnavalsvereniging - voetbal- en korfbalclub - vrouwenbond - handboogschutterij en de fanfare werken samen om dit feest te laten slagen. De Caselse Bierfeesten - meer dan bier alleen J De Caselse Bierfeesten - zonder gemeentesteun De Caselse Bierfeesten - met veel vrijwilligers De Caselse Bierfeesten - van en voor het dorp Casele. Activiteiten: 1.00 uur: Zeskamp F.C. K.O. - East Side - Aid Casele - Casele Vuruut - A.C. Provinciale - Street Dogs Deze teams gaan ervoor om de wisselbeker te winnen. Dit alles onder leiding van de bekende en deskundige zeskampcommissie. Tevens begint om 11.00 uur de CREATIVITEITSMARKT; zeker de moeite waard om deze creatieve hobbyisten aan het werk te zien. Vanaf 15.00 uur Demonstratie handboogschieten door De Batavieren; tevens gelegenheid om persoonlijk kennis te maken met de handboogsport. Darten onder leiding van de beste op dartgebied in Castenray Huifkarrondritten - luchtkussen - schminken Men clinic; Sjekky en Daan verzorgen een vaardigheidsdemonstratie met dubbelspan Welsh pony's en originele marathonwagen. Verder natuurlijk het pronkstuk van de bierfeesten het bierpulschuiven Originele wedstrijdtafe! van 40 meter lang. Wie wordt de grote winnaar van het bierpulschuiven van de Caselse Bierfeesten 2001??? Het wereldrecord staat nog op 33 meter en 71 cm.; dat kan beter. Jan Fleurkens van De Evenaar maakt de bierfeesten kompleet met zijn geroemde Mongozo bieren en natuurlijk het erg in de publiciteit staande bananenbier wordt door Jan in Castenray gepresenteerd. Nieuw op de Caselse Bierfeesten vanaf 15.30 uur "Open Podium Cheerleaders - de steek van de keizer - duo hij en zij - grime-girls of de dance - joekskapel - zeskampteams - scum - hofkoor. De pauze is van 16.30 tot 17.00 uur; om 18.45 uur einde Open Podium. Presentatie en leiding van dit Open Podium is in handen van Joos Classens. I Vanaf 19.00 uur live optreden van "Alice-s Restaurant"Ierse volksmuziek Voor eten en drinken wordt gezorgd; gratis entree en tot ziens op de Caselse Bierfeesten a.s. zondag 24 juni vanaf 11.00 uur 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 3