21 Basisschool 'De Stek' Schoolreis De schoolreis afgelopen vrijdag was een leuk gebeuren. Het bezoek aan het thermenmuseum was interessant. Aan de hand van een soort speurtocht, waarbij kinderen vragen moesten invullen, hebben we in groepjes het museum bekeken. Ook het bezoek aan het oorlogskerkhof in Margraten was de moeite waard. Tenslotte konden de kinderen zich uitleven in pretpark 'De Valkenier', in de achtbaan, van de waterglijbaan, in de trapzwanen en lekker genieten van een frietje op het terras. Een gezellige, leerzame en mooie dag. Mantelbuis Zaterdagmorgen om 7.00 uur waren er twee ouders in de school bezig met wat hak- en breekwerk. Zij hebben een mantelbuis aangelegd onder de vloer door naar ons nieuwe computereiland. Het was nu een mooie gelegenheid net voordat de nieuwe vloerbedekking wordt gelegd. Fanfare op school Vrijdagmiddag 22 juni komt de fanfare op school. Zij komen in de groepen 3, 4, 5 en 6. Zij zullen enkele leuke stukjes muziek laten horen. Ze vertellen wat over de instrumenten die ze bespelen en de kinderen krijgen ongetwijfeld de gelegenheid om zelf op een instrument te spelen. Wij zijn erg benieuwd! Verkoop stoeltjes en tafeltjes Woensdagmiddag 27 juni krijgt u de gelegenheid om tussen 14.00 uur en 15.00 uur tegen een bedrag van fl 15,- een leerlingensetje te kopen. Mocht die tijd u niet schikken kom dan even voor of na schooltijd binnen gelopen. De nieuwe meubels zijn inmiddels besteld bij de firma Vanerum en worden in de laatste week van de zomervakantie geleverd. De keuze voor de vloerbedekking is ook gemaakt. Het wordt een groen-grijze kleur corresponderend met de kleuren van de kozijnen, deuren en kasten. Afscheid groep 8 Woensdag 27 juni neemt groep 8 tijdens een afscheidsavond afscheid van onze school. Teun Cremers, Evelien Dinghs, Sjors Martens, Pleuni Peeters, Marlou Saris, Koen Versteegen, Manon Vullings en Maikel Wismans gaan onze school verlaten. Wij wensen hen veel succes in het vervolgonderwijs en wensen hen het allerbeste toe voor de toekomst. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 21