Cafe- Zaal café-zaal 't Veule 18- TENNISCLUB "OIRLO - CASTEN RA Y' A-team kampioen Afgelopen zaterdag is tijdens de afsluitende feestavond van de dorpencompetitie het A-team gehuldigd vanwege het behaalde kampioenschap in de A poule zaterdag. Sandra Litjens, Anja Verlinden, Harriet en Ruud de Mulder, Jan Arts en Rene Creme.rs van harte gefeliciteerd. Het D team werd in haar zaterdagpoule 2e terwij l'het C team op zondag 4e werd. Invitatietoernooi Op zondag 1 juli zal het invitatietoernooi georganiseerd worden. Dit betekent dat onze eigen leden een niet lid kunnen uitnodigen om mee te doen aan dit mixed tennistoernooi. Dus ken je een familielid, vriend (in) of een kennis die al vaker getennist heeft of kennis wil maken met de tennissport inviteer deze dan en doe mee aan dit mixedtoernooi. Opgave kan nog tot en met donderdag 21 juni, telefoon 571812. Venray Open Dit jaar wordt het Venray Open voor het 5e jaar georganiseerd. Daarom zullen er diverse extra activiteiten plaats vinden. Naast het seniorentoernooi, Cl, Dl en D2/E klasse, zal er voor de junioren een tennisclinic gegeven worden en een juniorentoernooi (12 t/m 15 jaar) georganiseerd worden. Het Venray Open voor senioren vindt plaats van vrijdag 24 t/m zondag 26 augustus. De activiteiten voor de junioren zullen met name plaats vinden op de zaterdag. Binnenkort ontvangen jullie een schrijven waarin alle bijzonderheden vermeld staan. Speciaal arrangement voor partijen en groepen vanaf 20 pers. Compleet verzorgd voor fl 40,00 per persoon. Bestaand uit koffie met vlaai5 uur vrij drinken Afgesloten met een uitgebreid buffet Verder het adres voor bruiloftendiners, buffetten, koffietafels Bedrijfspresentaties,vergaderingen en verenigingsavonden Vragen bel gerust 0478-581928 't 1/etcle

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 18