KLEINE JEUGD CAST E^ RAY U wilt iemand spreken met verstand van zaken? De Rabobank heeft verstand van ondernemen. Rabobank Ven ray Meerlo-Wanssum De Vierdaagse 2001 zit er weer op, dit jaar hebben we het iedere dag droog gehouden tijdens de wandeling, alleen jammer dat het tijdens het défilé met bakken uit de lucht viel. Hierdoor kwam de prijsuitreiking te vervallen, deze heeft afgelopen donderdag plaats gevonden. Bij de Wetteling konden wij onze prijs afhalen, nl. de le prijs. Jongens en meisjes allemaal van harte gefeliciteerd met jullie le prijs het was geweldig. Ook de jongens en meisjes van het Jeugdwerk, van harte gefeliciteerd met jullie behaalde 2e prijs op de 10 km. V erder willen we iedereen bedanken voor het goed verlopen van deze vier dagen; ouders bedankt voor het vervoer fanfare bedankt voor de begeleiding tijdens het défilé en de serenade hier in Castenray. Café Hesen, bedankt voor de gastvrijheid. Dorpsblad de Schans, De behaalde beker laten we niet meer rouleren, omdat er geregeld een beker niet heel terug komt. De beker blijft op school, een week bij groep 2 en een week bij groep 3 en 4 in de klas. Bedankt en tot volgend jaar. De ontwikkelingen gaan steeds sneller. U werkt hard om deze ontwikkelingen bij te houden. Gaat u uitbreiden, investeren of specialiseren? Aan elke keuze zit een financiële kant. Daarom is het goed om te overleggen met mensen die verstand hebben van uw branche én van financiële zaken. Die mensen vindt u bij de Rabobank. Hebt u behoefte aan een klankbord? Maak een afspraak met een van onze bedrijvenadviseurs. Die helpen u graag verder. Bel voor een afspraak: (0478) 530 300 Tel: (0478) 530 300 e-mail: rabobankvmw@tref.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 16