Uitnodiging. Zondag 1 juli presentatie SVOC '01 Aanvang 13.30 uur in de feesttent op "de Heesakker Programma Direct om 13.30 uur is de presentatie middels een zeer aandoenlijke en spectaculaire opening. De presentatie van SVOC '01 zal je raken, zal je pakken! Op tijd aanwezig zijn is een must! Alle leden van SVOC '01 worden om 13.25 uur verwachtl 13.45 uur rond deze tijd zullen de leden van de fusie commissie bedankt worden. Hun voortreffelijke werk is dermate succesvol geweest dat een hartelijk dank je we!zeker op zijn plaats is. De fusiecommissie bestond uit; John Willems, Erik Jakobs, Pieter Maes, Jan Steeghs, Harry Willemsen, Jos Custers, Leo Clephas, Henk Classens, Herman Kusters en Jan Arts. 14.30 uur zullen hopelijk alle ballonnen vol zijn, zodat deze bij de onthulling van het elektronische scorebord opgelaten kunnen worden. Het Tuinbouwbedrijf Jan en Ed Classens hebben voor SVOC '01 een prachtig cadeau in petto. Na deze onthulling zal rond 15.00 uur het zeer speciale en zeer vermakelijke voetbal toernooi beginnen. Geen gewoon voetbal maar echte voetballers die net ols bij tafelvoetbal aan ijzeren stangen vast zitten. Heel grappig te zien hoe deze dollen en draaien om toch de kleuren van SVOC '01 hoog te houden. De Vorsten van De Schanseknuppel en De Spurriemök zullen verslag doen bij dit prachtige en ludieke schouwspel. De discomachine Landidandidododildodixosoundparade zal het geheel begeleiden. Deze muzikanten welke muziek draaien alsof ze het zelf zingen brengen een geweldige sfeer. Sfeer en plezier precies waar SVOC '01 voor gaat. Volgende week meer

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 11