Presentatie SVOC '01 op 1 juli 2001 Op De Heesakkerom 13.30 uur. Het Bestuur van SVOC '01 zal zich op 1 juli voorstellen aan beide dorpen. Elkaar goed kennen is belangrijk, voor een goede samenwerking. Elkaar'goed kennen is ook belangrijk omdat leden en bestuur elkaar hard nodig hebben. Het samenspel is van groot belang omdat een aantal stappen naar één SVOC met één accommodatie genomen moeten worden. De inzet en de kennis van velen zal nodig zijn voor de realisatie van korfbalvelden, kleedlokalen en kantine. Ook de huidige gebouwen moeten drastisch worden aangepast, waardoor naast de nieuwe club er ook een bijna nieuw Sportpark De Heesakker moet herrijzen. Een prachtige uitdaging welke naast het belangrijkste nl. plezierig voetballen en korfballen geklaard moet worden. Mooi is dan om te zien dat de medewerking van leden fantastisch is. Ruim 90 van alle jeugd van Oirlo en Castenray kan sporten omdat ruim 50 jeugdleiders/sters wekelijks klaar staan voor trainingen en wedstrijden. In totaal zullen op het nieuwe Sportpark "De Heesakker" straks ruim 500 mensen de kleuren rood/wit/blauw verdedigen. Dit eist een goede organisatie en samenwerking tussen bestuur en leden. Gezien de stemming en het enthousiasme van iedereen hebben wij er het volste vertrouwen in. De sfeer, de uitdaging, het nieuwe, het is een ruw diamantje, wat we beginnen te slijpen op 1 juli. Op 1 juli hopen wij dat beide dorpen komen kijken naar de presentatie van SVOC. Vervolgens kunnen we samen de oprichting vieren, om daarna de plannen handen en voeten te geven. Tot 1 juli, Bestuur SVOC '01

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 9