OPEN CASELSE BILJARTKAMPIOENSCHAPPPAI- het open casele 2001 zit er op en ik denk dat we terug kunnen kijken op een geslaagd tournooi. r we hadden sinds lange tijd weer is een groot deelnemersveld (26) en hopen dit volgend jaar ook weer te kunnen realiseren. Van de 26 deelnemers hadden we 13 inschrijvingen van niet-biljarters, wat volgens de biljarters lastige tegenstanders zijn, wat later ook bleek te kloppen, naarmate de middag vorderde steeg ook het toeschouweraantal, voor sommige spelers was dit een extra druk en weer andere gingen daardoor beter hun best doen. om stipt 13.00 gingen de kwartfinales van start wat de volgende uitslagen opleverden. Ger Houwen tegen Roei Wismans waarbij Ger een gemiddelde van 1,55 speelde en Roel 0,60, de reken machine moest er hier aan te pas komen en na wat rekenwerk was Roel met een mimimale voorsprong door naar de volgende ronde, dus een lastige tegenstander was daardoor uitgeschakeld. Michiel Houwen moest aantreden tegen Coen Kunen, hier haalde titelverdediger Michiel een gemiddelde van 0,70 en Coen ging met een hele mooie 1,10 aan de haal, dit betekende voor Michiel het einde van het tournooi. Ruud v Rhee moest aantreden tegen Ruud Kunen waarbij Ruud v Rhee een gemiddelde haalde van 1,65 en Ruud Kunen bij de 1,55 bleef hangen en dit was te weinig om de wedstrijd te winnen, dus Ruud v Rhee mocht naar de volgende ronde. de 4e partij in de kwartfinale ging tussen Harold Jacobs en Gerrit Dinghs, Gerrit bleek in de voorrondes al een lastige partij te zijn en ook Harold moest er in de kwartfinale aan geloven. Harold haalde een gemiddelde van 0,70 tegenover 0,65 van Gerrit deze 0,65 bracht Gerrit naar de halve finales. de halve finale zag er als volgt uit, Roel Wismans tegen Gerrit Dinghs en Coen Kunen tegen Ruud v Rhee die als laatste competitiebiljarten de eer van de club moest verdedigen. Maarzoals al gezegd zijn de niet-biljarts erg lastige tegenstanders hoewel Ruud een knap gemiddelde haalde van 2,20 dacht Coen waarschijnlijk als ik in de kwartfinale 1,10 haal moet ik in de halve finale eigenlijk beter spelen en deed dat dan ook met een gemiddelde van 1,30 dit gemiddelde bracht hem naar een mooie finaleplaats. voor de andere finaleplaats gingen Roel Wismans en Gerrit Dinghs het gevecht aan, Roel wist een gemiddelde te halen van 0,50 net zoals Gerrit dit deed, voor Roel was dit genoeg om de finale te gaan spelen en Gerrit mocht om de derde en vierde plaats te gaan spelen. Gerrit moest het opnemen tegen Ruud v Rhee en wist deze met een goeie 0,95 van de tafel te spelen Ruud moest met een 1,05 genoegen nemen en dat betekende een vierde plek voor Ruud. of het door de zenuwen kwam of door de vele toeschouwers of misschien wel door iets te veel gele jongens v/eet ik niet maar veel caramboles werden er niet gemaakt, maar wat maakt het ook uit je staat in de finale en dan mag je best wel wat zenuwachtig zijn. Uiteindelijk bleek Coen zijn zenuwen het beste onder controle te hebben en speelde een 0,60 tegenover een 0,25 van Roel. Roel moest met dit gemiddelde genoegen nemen met een mooie tweede plaats en Coen, die in 1996 een derde plaats wist te behalen behaalde nu dan zijn eerste tounooizege en mocht zo de door Henk Classens beschikbare wisselbeker ontvangen welke door Henk zelf werd uitgereikt. Tevens gaat Coen dit jaar onze club versterken want hij mag contributievrij met een nog nader te bepalen team deelnemen aan de competitie. We hopen dat hem dat gaat bevallen. als laatste willen we alle spelers, Jac en Truus (welke jammer genoeg niet bij de finalewedstrijden konden zijn) en Henk, voor het beschikbaar stellen en uitreiken van de wisselbeker, en alle toeschouwers bedanken voor een mooi en geslaagd tournooi. einduitslag open 2001: 1e Coen Kunen 2e Roel Wismans 3e Gerrit Dinghs Gerrit Dinghs 0,59 0,81 Toon Dinghs 0,45 0,56 Truus Hesen nieuw 0,16 Michiel Houwen 0,64 0,73 Coen Kunen 0,62 0,81 Rene Marcellis 0,65 0,78 namens bestuur en B.C. De Ketsers alledrie van harte gefeliciteerd, nieuwe gemiddeldes niet leden BG De Ketsers. vorige 2001 Wilbert v Osch 0,98 1,02 Leon Strijbos nieuw 0,73 Luc Strijbos 1,03 1,38 Tom Strijbos mz 1,06 1,31 BjomVroemen 1,31 1,04 Roel Wismans 0,36 0,46 vorige 2001

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 5