Basisschool 'De Stek' 50+ bal Maandagmiddag 18 juni 2001 dansen in De Wis; aanvang 14.00 uur 50+ bal 50+ bal Vrijdag op schoolreis Vrijdag 15 juni gaan we onze jaarlijkse schoolreis maken. Aan deze reis nemen de groepen 5 t/m 8 deel. De kinderen van de groepen 1 t/m 4 hebben deze dag vrij. Dit jaar gaan we eerst naar het 'Thermenmuseum' te Heerlen, waar de kinderen een doe- speurtocht ondernemen, die gaat over de badhuizen in de Romeinse tijd. We bekijken ook een video van ongeveer 15 minuten. Vervolgens reizen we van Heerlen door naar Margraten, waar we een kijkje gaan nemen op een van de grootste militaire kerkhoven in Europa. Hierna rijden we naar Valkenburg, waar we de laatste stop maken in pretpark 'De Valkenier* We hopen op een fijne en gezellige dag met mooi weer! Noa één brigadier gevraagd Het is moeilijk om het brigadieren voor het komend schooljaar rond te krijgen. Gelukkig is er een bereidwillige ouder, die zich twee keer in de week beschikbaar gesteld heeft om te brigadieren. Desondanks is de woensdagochtend om 11.45 uur niet ingevuld. Voor de ouders van de kinderen van de groepen 12 en komend schooljaar hoogstwaarschijnlijk ook groep 3 betekent dit, dat er om 11.45 uur geen brigadiers zullen staan. Tenzij er nog iemand zich aanmeldt om op deze tijd te brigadieren. Er bestaat de mogelijkheid om deze tijd eventueel te ruilen met degene die op maandagochtend om 11.30 uur brigadier! Opbrengst kledinginzameling Iedere keer zijn we weer verbaasd over de opbrengst van de kledingactie. De chauffeur van Coro bv. uit Roosendaal zette afgelopen woensdag twee containers bij 'De Stek' af. Toen hij ruim een uur later terugkwam, trof hij twee overvolle containers aan, met daarvoor een stapel vuilniszakken vol kleding. We hebben hem toen maar even meegeholpen en vervolgens een derde container gevuld. De weegbrug gaf vervolgens 1525 kilogram aan, welke een bedrag oplevert van maar liefst fl 1179,50. Een prachtig resultaat. Onze dank aan alle ouders, maar ook aan andere mensen uit Castenray, die ons zo geweldig steunen, maar ook het Ronald McDonald Kinderfonds in De Bilt. Tuinonderhoud De tuin ligt er weer prachtig bij. De ingang bij de bovenbouw is opeens weer een stuk breder geworden nu de heg zo goed is gesnoeid. Er is door ouders weer hard gewerkt. Het ziet er rondom onze school weer verzorgd uit. Daarvoor onze hartelijke dank. Verkoop tafeltjes Het ligt in de bedoeling om op woensdagmiddag 27 juni aanstaande het meubilair wat over is te verkopen. Dit zijn een aantal tafeltjes en stoeltjes van de groepen 3 tot en met 6. U leest hierover nog in een volgende editie van 'De Schans'. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 3