TENNISCL UB OIR LO - CASTEN RA Y Van Leendert b.v. -14- Afsluiting dorpencompetitie senioren Afgelopen weekend is de laatste wedstrijd gespeeld in de dorpencompetitie door het Al team. Tegen Swolgen A2 werd een overtuigende overwinning geboekt, 9-1. Aanstaande zaterdag zal de dorpencompetitie afgesloten worden en zullen de eindstanden bekend gemaakt worden en eventuele kampioenen gehuldigd worden. Deze feestavond, met barbecue, begint om 20.00 uur. Clubkampioenschappen dubbels Op zaterdagmorgen 16 en 23 juni zullen voorrondes gespeeld worden in het kader van de clubkampioenschappen dubbels. Dit betekent dat de banen op deze morgens van 09.00 uur tot 13 .00 bezet zullen zijn en niet beschikbaar voor recreatief tennis. Jeugdzomer dorpentoernooi Deze keer is onze tennisvereniging gastheer voor één van de vele toernooien welke georganiseerd worden voor de junioren. Op zondagmorgen 24 juni zijn daarom de tennisbanen van 0900 tot 1400 uur bezet Invitatietoernooi Op zondag 1 juli zal het invitatietoernooi georganiseerd worden Dit betekent dat onze eigen leden een niet lid kunnen uitnodigen om mee te doen aan dit mixed tennistoernooi. Dus ken je een familielid, vriend (in) of een kennis die al vaker getennist heeft of kennis wil maken met de tennissport inviteer deze dan en doe mee aan dit mixedtoernooi. De inschrijfkosten bedragen voor een seniorenkoppel f120,en voor junioren fl 10,— waarvoor jullie koffie met vlaai en een koud buffet krijgen. Opgave kan tot donderdag 21 juni. Van Leendert bellen! Op zoek naar zand en/of grind? Container bestellen, Dan bent U bij ons aan het juiste adres! Een greep uit ons ruime assortiment: Mergelgele grind Zachtgele split Witte split Okerbruine split Donkerroze split Groene grind Witroze split Paarse split Grijsroze split Grijze split Vijver substraat Openingstijden: maandag t/m vrijdag 8.00 tot 18.00 uur Zaterdag 8.00 tot 14.00 uur Voor meer informatie over ons aanbod in zand en grind, kijkt op onze website! Van Leendert BV Ooyenseweg 14 5871 CA Broekhuizenvorst Telefoon 077-3209700 Telefax 077-4632144 E-mail info@vanleendertbv.nl Website www.vanleendertbv.nl Wij hebben in totaal 50 soorten zand grind op voorraad 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 14