Stichting Jeugdwerk C&stenrav Zaterdag 16 juni: Rollebollen in Oostnim. De kinderen van groep 5,6, 7 en 8 vertrekken 's morgens om half negen met de fiets. De kinderen van groep 3 en 4 om negen uur met de auto Hieronder staan alle namen van leiding en deelnemers. Denk aan een lunch pakket en drinken. Doe oude kleren aan en neem eventueel wat reserve kleding mee. Vergeet verder de zwemspullen en handdoek niet. We gaan dit jaar onder andere de bossen in en misschien is het verstandig om wat mee te nemen tegen de muggen. Met de fiets om half negen uur: Leiding: Met de auto om negen uur: Leiding: Voor de ouders die willen komen kijken staat 10.15 Zeskamp groepen 5 en 6 Spellenkermis groepen 7 en 8+ Bossurvival groepen 3 en 4 11.45 Pauze 12.30 Zeskamp groepen 7 en 8+ Spellenkermis groepen 3 en 4 Bossurvival groepen 5 en 6 hier het programma voor die dag: 14.00 Pauze 14.30 Zeskamp groepen 3 en 4 Spellenkermis groepen 5 en 6 Bossurvival groepen 7 en 8+ 16.00 Einde 16.30 Prijsuitreiking We verwachten rond half zes weer thuis te zijn. Voor vragen kun je terecht bij Paul Donders (06 20790898) of Jolanda Vullings (06-22029159). Tenslotte willen we alvast iedereen bedanken voor de medewerking! Veel Rollebol plezier. Vrijdag 6 t/m maandag 9 juli: Doeweekend Waar we naar toe gaan blijft natuurlijk een verrassing. Wat jullie wel mogen weten is dat je je er vanaf vandaag voor op kimt geven. De kosten zijn ƒ75,- voor het eerste kind, ƒ65,- voor eventuele volgende. Sandra Donders Elleke Classens Rianne Smits Deelnemers: Guido Kauffeld Stan Vullings Laura Keijsers Nina Baltussen Anja Hendrix Maartje Duijkers Evelien Dinghs Yvonne Classens Koen Kunen Loes Heidens Martijn Arts Marlou Geerets Sanne Strijbos Rick Phlipsen Bo Classens Bart Classens Elly Phlipsen Roos Vullings Sjoerd Lenssen Teun Cremers Teun van Rensch Astrid Classens Maikel Wismans Geert Kunen Kim Tacken Wilma Classens Marjolein Kuijpers Tim Jacobs Manon Vullings Claudia Snellen Karin Keijsers Pleunie Peeters Susan Stiphout Sjors Martens Kim Dircks Maria Strijbos Amo Heijen René Classens Sandra Strijbos Ilse Kauffeld Kelly Wismans Koen Versteegen Jos Duijkers May Cremers Thea Geerets Ine Theeuwen Wim Baltussen Deelnemers: Arjan Geerets Dirk Bongers Harm Strijbos Kai Cremers Sid Classens Mark Phlipsen Martijn Strijbos Bram Tacken Maikel Sommers Fons Classens Bram Stiphout Roy Stiphout Nico Baltussen Jens Vullings Karlijn Theeuwen Marian Seegers Marloes Jacobs Yvon Duijkers-

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 11