-11 - KORFBAL Basisschool 'De Stek' Schoolreis De voorbereidingen voor de schoolreis zijn in volle gang. Jacqueline en Marcel hebben een leerzame en ontspannende dag voorbereid. Het ligt in de bedoeling dat alle teamleden mee gaan. De kinderen van groep 1 t/m 4 hebben deze dag (vrijdag 15 juni) vrij van school. Schilderhulo We hebben op school een grote kast, die we graag geschilderd hebben passend bij het interieur. Via 'De Schans' willen wij vragen of er ouders of andere mensen in Castenray zijn, die zulk een karwei voor ons zouden willen doen. Voor vragen of om u aan te melden kunt u contact opnemen met Gemma of Louis. Tuinonderhoud Zaterdag 9 juni om 13.30 uur is het 'klussen en onderhoud' rondom de school. In 'De Schans' van vorige week hebben wij u reeds geïnformeerd. Team basisschool 'De Stek' Peelkorf 2 - senioren Merselo Dl - Dl Cl - Erica Cl Al - Grubben Al Uitslagen 4-9 Graag willen wij alle spelende leden met een speelsterkaart vragen om de kaartjes in te leveren bii Maria Dinghs. voor het nieuwe seizoen en de nieuwe vereniging moeten er namelijk nieuwe kaartjes komen. Van S.V.C. naar S.V.Q.C. 01. Een week na de laatste competitiedag zijn dan ook alle afsluitingen achter de rug, de weg is vrijgemaakt voor een hartstikke nieuwe start met een splinternieuwe vereniging. Bijna alle voorbereidingen zijn getroffen en we zijn er allemaal klaar voor. Op 18 juni aanstaande hebben we nog een ouderavond voor alle ouders van onze jeugdspeeisters, hiervoor krijgen jullie nog allemaal een uitnodiging en de tearaindeling thuisbezorgt. Kun je niet meldt je dan even af bij Sindy Hesen, tel: 077-3971066. Ik hoop dat iedereen vol goede zin gaat beginnen aan het nieuwe seizoen. Dit was ook van mij het allerlaatste berichtje voor S.V.C.voor de nieuwe vereniging gaat Helmie Janssen de berichtgeving verzorgen. Vanaf deze plaats wil ik haar hier veel succes mee wensen Iedereen een heel fijne vakantie en tot S.V.O.C. 01. Groetjes Brigitte. 2- 1 ->■ 9-8

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 11