UUUtKRAA D - 9 - Aannemersbedrijf Zegers-Wismans B.V. Telefoon 077 - 3987514 Fax 077 - 3987619 Mededelingen Ouderraad Basisschool de Stek Castenray Computertafel, Mart Jacobs heeft samen met Martien Arts een prachtige computertafel gemaakt voor het netwerk, complimenten heren voor het vakwerk. Verkiezingen, deze week ontvangt iedereen die stemgerechtigd is de formulieren. Dit jaar zijn aftredend herkiesbaar Maria Classens en Leonie Heidens. Pieter Snellen en Angeline Heijen zijn ook aftredend maar stellen zich niet meer herkiesbaar. U mag/moet dus op 4 personen stemmen. De formulieren worden door de ouderraadleden weer bij u opgehaald. Verslag vergadering ouderraad 22 mei 2001. 1Opening. 2. Notulen vorige vergadering. Overblijfregeling gaat wegens te weinig opgave's niet door. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. Info project kindervluchtelingen werkgroep mondiale vorming Venray ontvangen. Info over overblijfregeling ontvangen, Er bestaat een beloningsregeling voor vrijwilligers. Sponsoring Rabobank, we zijn voorgedragen voor een donatie. Rode Kruis, collecte laatste week van juni. Reglement OR getekend retour ontvangen. Verslagen van MR ontvangen. 4. Algemene punten. Nabeschouwing vragenuurtje, we vonden de geringe opkomst jammer, het was verder wel positief. We gaan bekijken of we het vragenuurtje niet in een ander jasje kunnen stoppen. Thema-avond, was zeer interessant. Voor de ene ouder had men er iets dieper op in kunnen gaan, voor de ander was het oppervlakkige juist plezierig. We zullen zeker binnen een paar jaar nogmaals een thema-avond organiseren. Verkiezingen, planning besproken. Maria C. en Leonie stellen zich weer kandidaat, Pieter en Angeline stoppen ermee. 5. Punten onderwij steam. Met de kermis hebben de kinderen geen vrij meer, hierover zijn de meningen nogal verdeeld binnen de OR. Is op aandringen van de dorpsraad voor het behoud van de kermis en vanuit het team omdat de .kinderen nog maar net een week naar school gaan. Dank aan Mart en Martien Arts voor de computertafel. 6. Rondvraag wat er verder ter tafel komt. Elly heeft nog problemen met het brigadieren rond te krijgen. Waarom heeft groep 1 t/m 4 geen jaarlijkse schoolreis? Is vanuit het verleden door de kosten en het organiseren ervan. Wordt besproken binnen het team of hier mogelijkheden voor zijn. De activiteiten door de OR voor de communie komen rechtstreeks onder de OR te vallen, dan hoeft Diny dit niet elke keer extra te regelen met ons. 7. Sluiting, volgende vergadering 19 juni 2001. Pieter Snellen, secretaris Ouderraad, 28 mei 2001 Voor a) uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. - stucadoorwerk - metselwerk tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk Vraag vrijblijvend inlichtingen Beekstraat 7 5961 EC Horst.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 9