11 Basisschool 'De Stek' Gevraagd Wij vragen helpers voor de sport- en spelactiviteiten en begeleiders voor de jongere kinderen op vrijdag 29 juni aanstaande. We denken aan ouders, maar ook aan jongens en meisjes van het voortgezet onderwijs. Ook andere familieleden of inwoners uit Castenray, die mee willen helpen zijn natuurlijk van harte welkom. Binnenkort ontvangt U de brief met nadere informatie en het strookje waarmee u zich kunt opgeven. Kledinginzameling De kledinginzameling is woensdag 6 juni aanstaande. U kunt de zakken dinsdag 5 juni na schooltijd en woensdagochtend voor schooltijd inleveren op school. Tuinonderhoud - Zaterdag 9 juni om 13.30 uur is het weer 'klussen en onderhoud' rondom de school. De volgende ouders van onderstaande kinderen zijn daarbij aan de beurt. Freek Vullings Willem Tacken Nico Baltussen Evelien Dinghs Sjors Martens Björn Emonts Karin Keysers Astrid Classens Geert Junior Künen Marlou Geerets Het onderhoud bestaat deze middag uit: Vegen van de speelplaats Knippen van de heg bij de ingang van de bovenbouw Wassen van de ramen van de lokalen aan de buitenzijde Onderhoud schooltuin Materialen die ouders mee zouden kunnen brengen zijn: Heggenschaar Tuingereedschap en kruiwagens Eigen 'handige' materialen voor het wassen van de ramen Namens het team zal Dini aanwezig zijn. Laatste zwemles Afgelopen maandag hadden de groepen 4 en 5 hun laatste zwemles. Met ingang van 11 juni is er voor groep 5/6 een extra gymles op maandagmorgen van 11.00 uur tot 11.45 uur. Schoolfoto Er is een ouder die gevraagd heeft of zij de schoolfoto zou mogen bijbestellen. Andere ouders die hiervoor belangstelling hebben, kunnen in week 22 of 23 hierover contact opnemen met Louis. Team basisschool 'De Stek' persoonlij GerritArts I Brienshoekweg 6 1 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 11