Geij steren voetbalt 6e klasse afdelingsvoetbal onwaardig 1 Tuinplezier www.versleijen.com CASTENRAY 2 - GEIJSTEREN 0-4 (0-3) Doelpunten: 6. Geijsteren 0-1; 21. Geijsteren 0-2; 32. Geijsteren 0-3; 65. Geijsteren 0-4. Toeschouwers: 99. Opstelling: Jan van Rhee; Frank Weijs, Ron van Osch (1 i. Pepijn Houwen (55. Ruud van Gaal)), Bart Emonts en John Marcellis; René Marcellis (79. Gijs Dinghs), Caro Versteegen en Xavier Weijs; Marcel Dinghs (61. Thijs Arts), Björn Vroemen en Harold Jacobs (46. Dirk van de Ven). Door KF.F.S JANSMA Castenray ging deze cruciale 6e KLASSE BG Castenray 2 wedstrijd verliezen, de vraag was heeft weer voor het kampioensschap mogen voetballen. Nou ja, voetballen, liet stond op hetzelfde veld als tegenstander Geijsteren, dat ut twed volledig wegspeelde. Zelfs de meest positieve toeschouwer zag dat er voor Casele weinig tot geen eer te behalen viel. Vooraf hoopte alles met een blauwwit hart nog op een laatste stunt van een team van SV Castenray. Het was de allerlaatste kans om een kampioensteam uit de bijna opgeheven vereniging te begroeten. Het mocht echter niet zo zijn. Met het vorige kampioensschap van ut twed nog in het geheugen ('94-'95) stonden de neuzen weer gericht richting een herhaling van dat huzarenstukje. De laatste weken deed Castenray ook wat het moest doen: alles winnen. Ook koploper Stormvogels deed mee en liet op zijn allerlaatste speeldag twee punten liggen. Restte nog de laatste barrière: Geijsteren. Dit bleek voor Castenray 2 een onneembare barrière. Vanaf de eerste minuut lag het initiatief bij de tegenstander en dit bleef de gehele eerste helft zo. Na een paar minuten was het al pijnlijk duidelijk: alleen met hoeveel. Na zes minuten kwam de ploeg van de baron al op voorsprong. Met deze tegentreffer kreeg Castenray meteen een tweede domper te verwerken, routinier Ron van Osch moest naar de kant met een pijnlijke knie. Geijsteren denderde door en na een twintigtal minuten verdubbelde het de voorsprong. Castenray was toen nog niet over de middellijn geweest. Na een dik half uur pingelde de Geijsterse spits zich een weg naar goal. Alleen voor Jan maakte hij geen fout: 3-0. Castenray mocht in de handen knijpen met deze ruststand. Gas Na rust nam Geijsteren flink wat gas terug. Het hoefde niet meer zo nodig en dat was te zien. Castenray mocht een paar keer over de middellijn komen en zelfs enkele schoten op vijandelijk doel produceren. Het was echter Geijsteren wat nog een keer het net vond. Een vrije trap vanaf twintig meter werd schitterend in de kruising gelegd. Hierna geloofde de tegenstander het wel en de wedstrijd werd rustig uitgevoetbald. Drie punten Na de wedstrijd was er aan Castenrayse zijde niets dan berusting. Uitspraken zoals: "het is geen schande om hier van te verliezen", en "hier had ook ons eerste elftal moeite mee gehad", waren niet van de lucht en natuurlijk bedoelt om het verloren kampioensschap dragelijker te maken. Maar eigenlijk had het helemaal niet op deze laatste wedstrijd aan hoeven te komen. De eerste twee wedstrijden van het seizoen werden verloren omdat bijna niemand getraind had (IVO 0-4; Heyen 2-1). In Velden was IVO ut twed ook de baas (1-0) en het rechtstreeks duel tegen koploper Stormvogels viel in Castenrays nadeel uit (5-3). Dat waren al 12 punten waarvan er 3 genoeg waren geweest om bovenaan het lijstje te staan. S.V.O.C. '01 Aan het einde van het laatste seizoen staat Castenray Twee dus op een derde plaats. Volgend jaar zal er weinig overblijven van de huidige Castenrayse trots. Alle sterspelers zullen verdeeld worden tussen teams van de nieuwe fusieclub S.V.O.C. '01. Misschien dat er bij deze fusieclub in de toekomst weer een gouden generatie zal opstaan die de prestaties kan evenaren die SVC 2 door de jaren heen heeft neergezet. Castenray kansloos

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 6