5. Bespreking met mevrouw M. Peters, Openbare Werken Gemeente Venray 7. Sluiting AGENDA Er zullen geen speeltoestellen worden bijgeplaatst op de twee speelterreinen in Castenray. Op "*t Tunnelke" zal onder de toestellen zand worden aangebracht. Tevens zal de tafeltennistafel nog in zijn geheel moeten worden vervangen. Het klimrek zal worden verplaatst en de glijbaan wordt aangepast, zodat ook kleiner kinderen hiervan gebruik kunnen maken. Voor het versnipperen van kerstbomen zal waarschijnlijk niet meer dan f 50,- worden bijgedragen door de gemeente. We zullen bekijken hoe we aan dit evenement toch een feestelijk tintje kunnen geven. Er wordt 1 x per 2 weken gras gemaaid; wanneer dit nodig is zal ook de JOP worden gemaaid. Er wordt bekeken of de platanen die vorige herfst omgewaaid zijn in de Matthiasstraat vervangen kunnen worden. Er wordt gevraagd of in het buitengebied meer bomen langs de wegen kunnen worden geplant. Mevrouw Peters zegt dat dit niet het geval zal zijn. Er wordt gevraagd struiken langs de weg in Klein Oirlo te snoeien. 6. Rondvraag Henri van de Ven licht toe waarom hij zo weinig op de vergaderingen van de dorpsraad verschijnt; er zal worden bekeken of enkele vergaderdata kunnen worden gewijzigd. Er wordt gevraagd om bij Rijkswaterstaat te informeren naar de mogelijkheid tot aanplanten van het talud aan de westkant van de A 73. Er wordt medegedeeld dat de brievenbus is vernield. De voorzitter sluit de vergadering, dankt allen voor zijn/haar inzet en wenst iedereen weithuis. Volgende openbare dorpsraadvergadering 28 mei 2001. Hierbij nodigen wij U uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 28 mei 2001 om 20.30 uur in café Hesen te Castenray. 1Opening 2. Notulen vergadering 27 april 2001 3. Verslag dorpradenoverleg 7 mei 2001 4. Ingekomen stukken en mededelingen 5. Gesprek voorzitter Stichting "De Wis" 6. Rondvraag 7. Sluiting

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 4