-3- Notulen openbare dorpsraadvergadering van 23 april 2001 gehouden in café Hesen te Castenray. Aanvang 20.30 uur 1. Opening 2. Notulen vorige vergadering 3. Dorpsradenoverleg o yOy jr De voorzitter opent om 20.30 uur de vergadering en heet iedereen welkom. De notulen van de openbare dorpsraadvergadering van 12 maart 2001 worden goedgekeurd en door voorzitter en secretaris ondertekend. Op 29 maart 2001 is er een bijeenkomst geweest met de voorzitters van de dorpsraden van Venray waar uitleg is gegeven over de Cumulatie Milieu stank hinder (stankcirkels). 4. Ingekomen stukken en mededelingen Op 14 maart jl. is er overleg gevoerd met wethouder J.. Driessen over diverse gangbare zaken. Over de nieuwe voorrangsregel voor fietsers per 1 mei 2001 komt een artikel in De Schans De Peel Leeft: op 19 maart jl. is de openingsbijeenkomst geweest in Deurne. Op 19 april was er een bijeenkomst van de Peelkring in Helenaveen. De betreffende gesprekken over eventuele projecten zijn in mei of juni a.s. Er is inmiddels een brief gestuurd over allerlei gangbare zaken in Castenray. Door de Peelkring is een brief gestuurd naar de Vaste Commissie Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer en de Vaste Commissie voor Landbouw, Natuurbeheer en Visserij te Den Haag over de woningproblematiek. Er is contact geweest met Staatsbosbeheer over het uitbaggeren van De Caselse Vennen; Castenray heeft wat dit betreft nog geen prioriteit. Openbare Werken Venray: infobord is geplaatst; stootblokken op het dorpsplein zijn geplaatst - offertes Essent over de verlichting van het dorpsplein zijn binnen; de verlichting naar sportpark Heesakker via Roffert en Castenrayseweg wordt opgenomen in de "Knelpuntennota". Er wordt een nieuwe indeling van bestuur dorpsraad gemaakt. Cultuur en Sport worden samengevoegd en Hay Strijbos zal hierbij contactpersoon worden met Mieke Seijkens en Agny Classens. Jongeren Ontmoetings Plek; de klinkers zijn gelegd en het gras is ingezaaid. Er komt een hekwerk achter het grasveld langs. Bij de ingang komt een grote poort en een voetgangerssluis. Tevens wordt een fietsenstalling geplaatst. Stichting Gemeenschapshuis De Wis zal gevraagd worden om tijdens B W bezoek een half uur durende presentatie te geven over het nieuwe beleidsplan voor De Wis. Het bestuur van De Wis zal voor de meivergadering worden uitgenodigd. De brief over de Leefbaarheidsbudgetten aan Jan Driessen zal t.z.t. worden beantwoord door Welzijn. Mededeling Wonen Noord Limburg dat mevrouw Liesbeth van Beek is benoemd tot directeur met ingang van juli 2001.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 3