Caselse Bierfeesten zondag 24 juni 2001 Een enorm dorpsfeest met medewerking van Caselse verenigingen Heerlijk recepten: spaghetti met kip en asperges splrall met asperges macaroni met asperges, ham en el Activiteiten vanaf 11.00 uur Dorpszeskamp zes teams strijden om de wisselbeker Creativiteitsmarkt met een gevarieerd aanbod van ambachtelijke en creatieve hobbyisten Vanaf 15.00 uur Handboogschieten; demonstratie van handboogsport met moderne hulpmiddelen tevens gelegenheid voor het publiek om zelf een pijl af te schieten. Dit alles onder leiding van de leden van de Batavieren, de oudste vereniging van Castenray, opgericht in 1919 maar nog springlevend. Men-clinic; vaardigheidsdemonstratie met dubbelspan Welsh pony en originele marathonwagen door Sjekky en Daan. Gratis huifkar-rondrit door het dorp - luchtkussen - schminken Bierpulschuiven; in Castenray aanwezig een originele wedstrijdtafel van 40 m lang; wereldrecord staat momenteel op 33 m en 71 cm. Iedereen die aanwezig is op de Bierfeesten krijgt ruim de kans om dit wereldrecord te verbeteren. Vanaf 16.00 uur demonstratie over speciale bieren onder leiding van bierprofessor Jan Fleurkens, bekend van het inmiddels veelgeroemde mongozo bier en het landelijk erg in de publiciteit staande bananen bier. Open Podium; nieuw op de bierfeesten; nu al te veel aanmeldingen en een wachtlijst. Muziek van klassiek tot pop, dans, cabaret. Dit alles onder leiding en presentatie van Joos Classens. Vanaf 19.00 uur "Alice's restaurant" live muziek. Bij aankoop 500 gr. vers-ei pasta heerlijke asperge-recepten gratis. Ovivo Food, Heesweg 9, Meerlo. 0478 697271 Geopend dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag van 13.00-17.00 uur. Daarbuiten na telefonisch overleg. asperges, maar dan anders

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 2