Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Tuintractor kopen www.versleijen.com -13- Op zondag 20 mei zal in Schaijk weer om 't nederlands kampioenschap geschoten worden, hier heeft Jan Vollenberg zich ook voor geplaatst, aanvang wedstrijd 10.00 uur, wij wensen Jan veel schiet genot toe. Batavieren-toernooi. Op zondag 20 mei krijgen we Vredelust Deume op bezoek voor deelnamen aan ons Batavieren-toernooi, de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Gerrit Cremers en Rob v d Ven, om 10.45 uur aanwezig zijn. Dinsdag 22 mei trainingsavond aanvang 20.00 uur. Batavieren-toernooi. Op donderdag 24 mei krijgen we St. Willibrordus Milheeze op bezoek voor deelnamen aan ons Batavieren-toernooi, de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, Jan Tacken, Bert Geerets en Bob Kuijpers, om 19.30 uur aanwezig zijn. Vrijdag 25 mei nemen we deel aan 't toernooi van St. Thomas Blerick, deelname staat open voor iedereen, we vertrekken van 19.15 uur. Uitslag toernooi America. Op 11 mei hebben we met 12 schutters deelgenomen aan 't toernooi van Ons Genoegen America, en er de volgende resultaten behaald. De Batavieren 1 behaalde 1294 punten met Jan Vollenberg als hoogste schutter met 235 punten. De Batavieren 2 behaalde 974 punten met Jos Hendrix als hoogste schutter met 185 punten. N.K. Persoonlijk te Schaiik. ADVERTENTIES TREKPAARDENSHOVy 29 JULI TE CASTENRAY. Leden denken jullie aan het inleveren van de advertenties voor de trekpaardenshow van 29 juli a.s.. graag de advertentie inleveren voor 20 mei Tevens vragen we iedereen deze dag vrij te houden voor hulp bij de organisatie van deze dag

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 13