WERKGROEP GEZINSVIERING R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Vakantie en onderwijs Afgelopen donderdag tijdens het mooie weer hadden wij met het team van 'De Stek' een studieochtend bij het BCO te Venlo. Onze laatste bijeenkomst met betrekking tot de keuze voor een nieuwe rekenmethode. Onze keuze is gevallen op de methode 'Pluspunt'. Binnenkort gaan we bekijken hoe en wanneer we deze methode gaan invoeren. 's Middags hebben we met z'n allen gezellig koffie gedronken bij Marcel in Venlo. We hebben zijn nieuwe huis bewonderd en nog wat genoten van het heerlijke zomerweer. Tekort aan brigadiers! Voor het nieuwe schooljaar hebben we een tekort aan brigadiers. Op de woensdagochtend om 11.45 uur en op donderdagochtend om 11.30 uur hebben we geen brigadiers. Overblijven in nieuwe schooljaar Het overblijven in het nieuwe schooljaar gaat wegens gebrek aan ouders, die willen helpen bij het overblijven, niet door. Kennisnet Volgende week woensdag 16 mei wordt door Essent de aansluiting voor Kennisnet gerealiseerd. Vervolgens is het wachten op het installeren en aansluiten van het netwerk door de firma Actacom. Meubilair en vloerbedekking Deze week waren de stalen van de vloerbedekking en de demonstratiemodellen van het meubilair bij ons op school. Nadat we een keuze gemaakt hebben ligt het in de planning dat in de eerste week van de zomervakantie de vloerbedekking vervangen wordt. Het meubilair verwachten we in de laatste week van de zomervakantie. Op zaterdag 12»a.s. is er om 19.00 uur weer een gezinsviering. Het thema van de dienst is: Moederdag. De maand mei noemt men ook wel Maria-maand. In deze maand wordt Maria in de bloemetjes gezet. De een vraagt haar om raad, de ander wil haar bedanken voor haar hulp, en weer een ander vindt rust met haar als voorbeeld. Zij weet als geen ander wat het is om een kind te baren, te verzorgen en op te voeden. Het is dan ook niet vreemd dat juist in de maand mei moederdag wordt gevierd. Tijdens deze viering willen ook wij aandacht schenken aan alle moeders en oma's en andere vrouwen. Alle kinderen op school hebben iets gemaakt voor deze viering, maar wat het is dat blijft geheim. Dus jongens en meisjes, neem je vader, moeder en iedereen mee naar de kerk, want vieren doe je met zijn allen We hebben geprobeerd er weer een mooie sfeervolle viering van te maken voor jong en oud. De zang wordt verzorgd door ons jeugdkoor Cajeko. Iedereen is van harte welkom.!! Werkgroep Gezinsviering. Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 3