-8- Jeugdspelers en veteraan leiden Castenray naar de winst Aannemersbedrijf Zegers-Wismans B.V. MILSBEEK 4 - CASTENRAY 2 1-3 (1-1) Doelpunten: 20. Ruud van Gaal 0-1; 30. Milsbeek 1-1; 55. Xavier Weijs 1-2; 78. Ruud van Gaal 1-3. Toeschouwers: xx. Opstelling: Jan van Rhee; Bas Geerets, Frank Weijs, John Reynders en Frank Janssen; Xavier Weijs, Caro Versteegen en Steffan Weijs; Björn Vroemen, René Marcellis en Ruud van Gaal. WANSSUM 3 - CASTENRAY 2 2-6 (1-2) Doelpunten: 8. Ron Drabbels 0-1; 36. Dirk van de Ven 0-2; 45 Wanssum 1-2; 52. Ron Drabbels 1-3; 60. Ron Drabbels 1-4; 61 Wanssum 2-4; 73. Caro Versteegen 2-5; 81. Ron Drabbels 2-6. Toeschouwers: 4. Opstelling: Jan van Rhee; René Marcellis, Frank Weijs, John Marcellis en Ruud van Gaal; Dirk van de Ven, Caro Versteegen en Xavier Weijs; Marcel Dinghs (46.Gijs Dinghs), Björn Vroemen en Ron Drabbels. Door KEFS JANSMA 6e KLASSE BG Na twee wedstrijden geleden overtuigend Milsbeek te hebben verslagen werd ook Wanssum met gemak verslagen. Met nog drie wedstrijden te gaan kan Castenray 2 nog steeds het kampioensschap grijpen. Castenray is dan wel afhankelijk van de Stormvogels, die een verliespunt minder heeft dan ut twed. Als de ploeg uit Siebengewald in zijn laatste twee wedstrijden punten laat liggen kan Castenray op eigen veld tegen Geysteren het karwei klaren. Maar zo ver is het nog lang niet. Eerst moeten nog de wedstrijden thuis tegen Leunen (woensdag 19.00) en tegen Venray (zondag 12.00 uur) gewonnen worden. Milsbeek Tegen Milsbeek legde Castenray een goede wedstrijd op de mat. Na twintig minuten tekende Ruud verdiend de eerste treffer aan. Steffan kwam op over rechts en gaf een afgemeten pass op Ruud. Deze stond klaar om de bal in de goal te werken. Milsbeek toonde echter veerkracht en maakte 10 minuten later al de gelijkmaker. Na de rust gaf ut twed geen kans meer weg. Xavier besloot om aan een solo te beginnen en uiteindelijk rondde hij deze solo af door de bal vanuit een schier onmogelijke hoek toch achter de doelman te schieten. Bjöm gooide de bal vanuit een ingooi naar Ruud die eens te meer weer vrij stond om de bal snoeihard achter de keeper te leggen. Wanssum In Wanssum begon de wedstrijd op een tijdstip waarop de meeste kippen nog niet eens wakker zijn. Toch begon Castenray sterk aan de wedstrijd. Vanaf het eerste fluitsignaal zette het Wanssum vast en onder druk. Na acht minuten tekende veteraan Ron Drabbels voor de openingstreffer. Het neusje voor de goals bleek hij niet te hebben verloren. Twee denderde door en het leek slechts een kwestie van tijd voordat de voorsprong uitgebreid zou worden. Toch verdubbeld Dirk, die net als Gijs als jeugdspeler een zeer verdienstelijke partij voetbalde, pas na een dik half uur spelen de voorsprong. Na een dieptepass van Marcel rondde Dirk alleen voor de keeper bekwaam af. Net voor rust vond Wanssum het nodig om de scoren. Een vrije trap veranderde van richting door een polletje op het veld en verdween achter Jan in de goal. Na rust werd het karwei afgemaakt. Ron tilde met nog eens twee treffers de marge naar drie. Na de tegentreffer van Wanssum zorgde Caro voor het vijfde doelpunt van Castenrayse makelij. Hij schoot de bal snoeihard in de verre hoek. De laatste treffer kwam weer op naam van Ron, die na voorbereidend werk van Xavier de bal slechts in de lege goal hoefde te tikken. Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. - stucadoorwerk - metselwerk tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk Vraag vrijblijvend inlichtingen Beekstraat 7 5961 EC Horst. Telefoon 077-3987514 Fax 077 - 3987619 Hopen op een slippertje GZ

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 8