50+ bal
Maandagmiddag 7 mei 2001 dansen in De Wis;
aanvang 14.00 uur
50+ bal
50+ bal
4
PROGRAMMA OPEN CASELSE BILJART KAMPIOENSCHAPPEN.
Bewaar dit schema zodat je altijd weet wanneer je wordt verwacht.
F/lAA 7 MEI
20.30
mud v rhee-jac hesen
coen kunen-ger houwen
roger weijs-michiel houwen
gerrit dinghs-toon heidens
luc strijbos-tom strijbos (mz)
DON 10 MEI
20.30
mud v rhee-roel hoeymakers
roger weijs-harold jacobs
leon strijbos-marcel dinghs (gz)
harold jacobs-michiel houwen
leon strijbos-twan fleurkens
MAA 14 MEI 20.30
denny wismans-jac seijkens
leon strijbos-tom strijbos (mz)
leon strijbos-luc strijbos
twan fleurkens-tom strijbos (mz)
coen kunen-toon dinghs
DON 17 MEI
20.30
mud kunen-mud v rhee
denny wismans-toon dinghs
coen kunen-jac seijkens
roger weijs-toon heidens
marcel dinghs (gz)-tom strijbos (mz)
MAA 21 MEI 20.30
jules hoeymakers-ruud v rhee
coen kunen-denny wismans
gerrit dinghs-harold jacobs
ger houwen-jac seijkens
toon dinghs-jac seijkens
VRIJ 25 MEI
20.30
truus hesen-bjorn vroemen
rene marcellis-roel wismans
roei wismans-wilbert v osch
truus hesen-wilbert v osch
bjom vroemen-marcel dinghs (tz)
DIN 8 MEI
20.30
B
C
E
C
D
denny wismans-ger houwen
harold jacobs-toon heidens
twan fleurkens-marcel dinghs (gz)
toon heldens-michiel houwen
jules hoeymakers-ruud kunen
VRIJ 11 MEI
20.30
A
A
A
A
A
tmus hesen-rene marcellis
roei wismans-bjom vroemen
wilbert v osch-marcel dinghs (tz)
tmus hesen-marcel dinghs (tz)
rene marcellis-wilbert v osch
DIN 15 MEI
20.30
D
C
E
D
D
jules hoeymakers-roel hoeymakers
gerrit dinghs-michiel houwen
luc strijbos-marcel dinghs (gz)
mud kunen-jac hesen
roel hoeymakers-jac hesen
VRIJ 18 MEI
20.30
A
A
A
A
A
tmus hesen-roel wismans
rene marcellis-bjorn vroemen
roel wismans-marcel dinghs (tz)
rene marcellis-marcel dinghs (tz)
bjom vroemen-wilbert v osch
DIN 22 MEI
20.30
B
D
E
D
toon dinghs-ger houwen
jules hoeymakers-jac hesen
luc strijbos-twan fleurkens
mud kunen-roei hoeymakers
C I roger weijs-gerrit dinghs
speeldata na de voorrondes:
1/8 finale dinsdag 29 mei 20.30
1/8 finale donderdag 31 mei 20.30
1/4 finale zondag 10 juni 18.00
1/2 finale zondag 10 juni 20.00
finale zondag 10 juni 21.00
de spelers worden op de aangegeven datum 15 minuten voor de aanvangstijd verwacht
zodat we op tijd kunnen beginnen.