15 OUDERENBOND MENSEN IN HET NIEUWS Grasmaaier defect mlmm www.versleij en.com Huifkar- en fietstocht Op woensdag 30 mei a.s. maken we een uitstapje naar de paardenmelkerij't Vöske" in Meterik. Het is een jaarlijkse gewoonte om met de huifkar er op uit te trekken en tevens een fietstocht naar hetzelfde punt te organiseren. Dit jaar wordt het dus de paardenmelkerij in Meterik. Er is van alles te zien en te horen. Er is koffie met vlaai. De deelname is gratis. Men kan zich opgeven voor deelname bijMie Thielen, tel. 571340 Nel Cox, tel. 571589 Leo Philipsen, tel. 571529 Lcdenpasies Bij de Nestor bezorgen we tevens de ledcnpasjes. Vanuit K.B.O. is men nog aan het werk om de voordelen die men als lid heeft, uit te breiden. Wij houden u op de hoogte, zodat u ook het profijt van het lidmaatschap ten volle kunt benutten. Afhandeling contributie Wij als bestuur bedanken jullie voor het meewerken om de contributie te voldoen. Het ledenaantal is uitgebreid met enkele nieuwe leden, die wij van harte welkom heten. Veel f plezier bij onze afdeling. f/Xi Spellenmiddag en fietstocht Op 25 juni a.s. hebben we een spellenmiddag georganiseerd in Castenray. We maken eerst een fietstocht voor hen die dit willen doen; daarna is er koffie en vlaai en zijn de dames van de activiteiten van de K.B.O. weer aanwezig met spellen. Ze hebben weer veel nieuwe mogelijkheden zodat het weer een gezellige middag belooft te worden. Deze activiteit organiseren we in samenwerking met Oirlo en Oostrum. Om de kosten te dekken vragen we f 5,~ per persoon voor deelname. Dagtocht 14 augustus a.s. Op dinsdag 14 augustus a.s. hebben we een dagtocht georganiseerd naar het Land van Maas en Waal, richting Appeltern. Het definitieve programma hoort u nog, maar wij doen ons best om weer iets gezelligs op poten te zetten. U kunt deze datum alvast vrijhouden! Nieuwkomers Sinds kort zijn Huub, José, Inge, Jos en Susan van Boekei komen wonen in Castenray en wel op Horsterweg 26. Welkom in ons dorp en veel geluk gewenst op jullie nieuwe adres. I inbeneging! 55plus

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 15