-7- Secretariaat: Jan Steeghs Hoofdstraat 24 5808 AT Oirlo Tel.: 0478-571432 Beste sportvrienden en sportvriendinnen, Het oprichtingsbestuur van SVOC'01 is erg verheugd dat zij op de beide leden vergaderingen van 26 maart zo'n overweldigende steun mochten ontvangen. Dat er van de in totaal 200 uitgebrachte stemmen slechts 1 tegenstem was wil zeggen dat we erg veel vertrouwen genieten onder de leden. Op dit moment zijn we hard aan het werk om alles te inventariseren om zodoende alles op tijd klaar te hebben voor het komende seizoen. Bestuurlijk zullen we tot een goede taakverdeling moeten komen en we zijn nog zoekende naar enkele mensen om alle benodigde commissies in te vullen. Als er mensen zijn die zich voor een bepaalde commissie willen inzetten laat dit dan even weten bij een van de bestuursleden. Het aantal beschikbare voetballers en korfbalsters is in kaart gebracht, zodoende weten we nu het aantal elftallen en teams voor het komende seizoen. De afdelingen zijn nu volop bezig om alle teams in te delen, trainingsavonden in te delen en alle teams elftallen te voorzien van minimaal 1 leider leidster. We zijn erg verheugd dat we Freek Veens uit Deurne hebben kunnen vastleggen om onze korfbalsenioren en A. speelsters te gaan trainen en voor het begeleiden en coachen van de senioren-speelsters. Voor de senioren voetballers gaat Henk Lammen, de huidige trainer van S.V.Castenray, het komende seizoen de trainingen verzorgen en het 1e elftal begeleiden en coachen. De trainingen voor de lagere elftallen zullen door Joos Classens verzorgd worden. We zullen bij de afdeling korfbal van start gaan met 2 senioren-, 2 recreanten: en 1#2. jeugdteams. De afdeling voetbal gaat van start met 6 senioren elftallen, 2 veteranen elftallen en 14 jeugdteams. Het stemt ons gerust dat we voor de kleding de zaken rond hebben zoals inventarisaties qua aantallen maar ook de sponsoren. Om de trainingen en wedstrijden goed op elkaar af te stemmen zullen we ons hier heel erg goed over moeten buigen omdat we met heel veel dingen rekening moeten houden, o.a. ruimte, maar ook met de bestaande activiteiten van de zusterverenigingen in beide dorpen. Dit geldt voor zowel korfbal als voetbal. Presentatie SVOC'01 1 juli 2001. Het is de bedoeling dat op zondag 1 juli de vereniging SVOC'01 gepresenteerd zal worden. Dit zal gebeuren op sportpark "De Heesakker". Het oprichtingbestuur zal voorgesteld worden, de kledingsponsors zullen gepresen teerd worden en verder zullen er wat andere activiteiten zijn. Er zal een commissie worden samengesteld om een en ander te gaan regelen en als er op u een beroep gedaan wordt om wat hand- en spandiensten te verlenen, zou het fijn zijn als u de mensen die dit organiseren niet teleurstelt. Verder willen we op dit moment iedereen bedanken voor de steun tot nu toe en we vertrouwen erop dat we deze steun blijvend mogen genieten. Ook willen we iedereen nog een heel prettig en sportief seizoeneinde wensen. Met vriendelijke sportgroeten, het oprichtingsbestuur van SVOC'01

Castenrays dorpsblad De Schans | 2001 | | pagina 7